BIOS'a gömülü Windows lisansı nasıl bulunur?

• Konuyu başlatan savop
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B

savop

Hectopat
Daha fazla  
Bende Acer marka laptop var. Şu an bozuk açılmıyor. Freedos laptop alacağım. Lisanslı Windows yüklemek istiyorum. Eski bilgisayardaki lisansı nasıl öğrenebilirim veya freedos laptoba çakma Windows yüklesem sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM lisanslar sadece tek bir cihazda kullanılabilir ve sizin eski bilgisayarınızda kullandığınız lisans OEM lisanstır. Lisansız Windows önermiyoruz 50-60 TL gibi bir fiyata Windows 10 lisansı bulabilirsiniz online alış veriş sitelerinde.

Yükleyin bir sorun olmaz sosyalde'ki kullanıcıların şuanda bence %'70'i kopya lisans XP yüklüdür buna eminim. Bir sorun çıkarmaz...

Yok ya %100 dür o hatta Recep BALTAŞ bile çakma XP kullanıyor.

Öyle demeseydin keşke şimdi objektif olmayan yöneticilerin var onlar hemen 1 ay ceza verirler sana şimdi. Konunun ne olduğu belirtmeden keyfi ceza verenler bile var o yüzden fikirlerini paylaşma bence. Özgür bir yer değil o yüzden tavsiye etmem. Ben korkuyorum artık yazmaya bilgi amaçlı giriyorum o yüzden yazma derim yinede...

Örnek: Buyrun

Sadece 1 uyarı için mi bu kadar iğneleyici konuşuyorsun sosyal hakkında. Benim yerimde olsaydın eminim isyan edip daha kötü şeyler yapabilirdin. Ceza aldığımda her ne kadar sinirlensem de her yazdığımda daha da dikkatli oluyorum. Bana göre keyfi gelen cezalar da oldu ama bir şey demedim herkes bizi sevecek diye bir kural yok sonuçta canları sağ olsun.

Sadece 1 uyarı için mi bu kadar iğneleyici konuşuyorsun sosyal hakkında. Benim yerimde olsaydın eminim isyan edip daha kötü şeyler yapabilirdin. Ceza aldığımda her ne kadar sinirlensem de her yazdığımda daha da dikkatli oluyorum. Bana göre keyfi gelen cezalar da oldu ama bir şey demedim herkes bizi sevecek diye bir kural yok sonuçta canları sağ olsun.

Yorum yazmaya bile korkuyorum o yüzden :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı