BioShock 1 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

CefSharp

Attopat
Daha fazla  
Merhabalar, bugün bilgisayarıma BioShock 1 (Remastered değil) indirdim. Açtığımda siyah ekran verip 5-10 sn sonra kapanıyor ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yüklü. (Steam) Açılıyor, bazı ses sorunları var sadece.
Buradan 'Nov 2021' diye yazan VC Redist toplu paketini indirip yükle.
CS:GO yüklüyse, CS:GO'nun yüklü olduğu klasörde 'directx_installer' olur, oradan directx'i yükle ya da directx'i bir yerden bulup yükle.

Bunlar işe yaramazsa, Bioshock'un yüklü olduğu klasörü aç ve orada 'Builds' yazan klasöre tıklayıp 'Release' yazan klasörü aç. Burada oyunun simgesini göreceksin. Simge'ye sağ tık yapıp özellikler'e tıkla. 'Uyumluluk' yazan yerde Windows XP SP3 yap. O da olmazsa Vista yap. Bu şekilde oyunu açmayı dene.

Bende yüklü. (Steam) açılıyor, bazı ses sorunları var sadece.
Buradan 'nov 2021' diye yazan vc Redist toplu paketini indirip yükle.
CS:GO yüklüyse, CS:GO'nun yüklü olduğu klasörde 'directx_installer' olur, oradan DirectX'i yükle ya da DirectX'i bir yerden bulup yükle.

Bunlar işe yaramazsa, BioShock'un yüklü olduğu klasörü aç ve orada 'builds' yazan klasöre tıklayıp 'release' yazan klasörü aç. Burada oyunun simgesini göreceksin. Simge'ye sağ tık yapıp özellikler'e tıkla. 'uyumluluk' yazan yerde Windows XP SP3 yap. O da olmazsa Vista yap. Bu şekilde oyunu açmayı dene.

Hocam BioShock'un dosyalarındaki Direct X'i ve VCRedist'i indirmiştim. Uyumluluğuda denedim. Olmadı.

Geri
Yukarı