BioShock serisi nasıl oynanılmalı?

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar, Bioshock paketi aldım Steam'de. Bunun sırası:

• Bioshock 1
  • Bioshock 2
  • Bioshock Infinite

Diye biliyorum. Ben bunları oynayacağım fakat Bioshock yerine direkt Bioshock 1 Remastered oynasam oluyor mu? Mantıksız bir soru fakat bir kaybım olur mu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar, Dishonored paketi aldım Steam'de. Bunun sırası:

• Dishonored 1
  • Dishonored 2
  • Dishonored Infinite

Diye biliyorum. Ben bunları oynayacağım fakat Dishonored yerine direkt Dishonored 1 Remastered oynasam oluyor mu? Mantıksız bir soru fakat bir kaybım olur mu?
1 ve 2'nin Infinite ile direkt bağlantısı yok diye biliyorum, @körbiginar öyle demişti yamulmuyorsam.

BioShock 1 ve remasteradla arasında hikaye olarak hiç fark yok sadece birkaç grafik vb klasik düzenlemeler ama BioShock 1 aşırı boğucu ve çok gerilim olduğundan oynayamadım ama BioShock infinte aşırı iyi 1 ve 2'yle pek bağlantısı yok ufak değindirmeler var başka bir bağlantısı da yok denebilir. Direk Remastered'la başla infinite yi kesin oyna ama.

1 ve 2'nin ınfinite ile direkt bağlantısı yok diye biliyorum, @körbiginar öyle demişti yamulmuyorsam.

Direkt bir bağlantısı yok, ama lore açısından katkısı var.
Yine de ilk 2'yi oynamadan Infinite oynanılabilir, en azından düz oyun. DLC'ler hakkında bir fikrim yok.

Direkt bir bağlantısı yok, ama lore açısından katkısı var.
Yine de ilk 2'yi oynamadan ınfinite oynanılabilir, en azından düz oyun. DLC'ler hakkında bir fikrim yok.

1, 2, infinite sırası ile oynayacağım. Remastered ile normal arasında fark yok ise normalleri yüklemeyeceğim. Fark var mıdır?

BioShock 1 ve remasteradla arasında hikaye olarak hiç fark yok sadece birkaç grafik vb klasik düzenlemeler ama BioShock 1 aşırı boğucu ve çok gerilim olduğundan oynayamadım ama BioShock infinte aşırı iyi 1 ve 2'yle pek bağlantısı yok ufak değindirmeler var başka bir bağlantısı da yok denebilir. Direk Remastered'la başla infinite yi kesin oyna ama.

İlk cümlede yazıyor.

Geri
Yukarı