BioShock The Collection alınır mı?

3 oyun aslında hocam. Remastered ve normal olan arasında neredeyse fark yok. Tekrar oynatmaz yani.

Anladım hocam eyvallah.

Yani Steam'e baktığımda sadece Crysis triology uyguna geliyor onun dışı indirimden dolayı ucuz. Bu sene 12. sınıfa geçeceğim ve oyun oynama şansım olmayacak o yüzden bu indirimden yararlanmak istiyorum. Bazıları çok tepki gösteriyor ama bu indirimi kaçırırsam belki bu fiyata bulamam bunları. Almaya fırsatım da olmayabilir. O yüzden herhalde alacağım bunları.

Anladım hocam eyvallah.

Yani Steam'e baktığımda sadece Crysis triology uyguna geliyor onun dışı indirimden dolayı ucuz. Bu sene 12. sınıfa geçeceğim ve oyun oynama şansım olmayacak o yüzden bu indirimden yararlanmak istiyorum. Bazıları çok tepki gösteriyor ama bu indirimi kaçırırsam belki bu fiyata bulamam bunları. Almaya fırsatım da olmayabilir. O yüzden herhalde alacağım bunları.
Millet genelde koleksiyon yapacağım diye Steam'den alıyor. Epic launcheri evet kötü ama oynatmayacak kadar değil. Alın oynayın, İyi oyunlar.

Millet genelde koleksiyon yapacağım diye Steam'den alıyor. Epic Launcher'i evet kötü ama oynatmayacak kadar değil. Alın oynayın, iyi oyunlar.

Şahsen bende kütüphane yapmayı seviyorum hocam ilk tercihim de Steam oluyor ama malum durumlar da uyguna almak daha doğru cevabınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı