BioShock: The Collection Ücretsiz Oldu

Hesaba eklersen sonra sistemi yenilediğinde oynarsın. Hesaba eklediğinde bir yere gitmiyor. Uygulama inmiyorsa web sitesinden ekle.
Geri dönüp baktım, oyun şimdi kütüphanede görünüyor ama sepette yok. Web sitesinden ekleme kısmını da anlamadım. Şu an yapabileceğim hiç bir şey yok. "Kütüphanede" sekmesi de pasif. Neyse çok da önemli değil, merak etmiştim sadece.

Geri dönüp baktım, oyun şimdi kütüphanede görünüyor ama sepette yok. Web sitesinden ekleme kısmını da anlamadım. Şu an yapabileceğim hiç bir şey yok. "Kütüphanede" sekmesi de pasif. Neyse çok da önemli değil, merak etmiştim sadece.
Almışsın işte oyunu. Epic Games Launcherinden oyunu indirebilirsin.

Ya 2022 yılında Torrent'te bile indirme daha sonradan kaldığı yerden devam ediyor ama bu adamların resmi ve legal olarak yaptığı şeyde bu yok. Launcher'i düzeltseler sağlam kullanıcı çekecekler.

Jumpscare ve bu tarz gerilim oyunlarini oynamayi pek sevmem ama Bioshock hikayesi ile beni benden aldigi icin cok sevdigim yapimlar arasindadir. Oynamayan varsa kesinlikle oynasin derim yanliz dedigim gibi oldukca geren bir oyun ozellik 1 ve 2.

Jumpscare ve bu tarz gerilim oyunlarini oynamayi pek sevmem ama Bioshock hikayesi ile beni benden aldigi icin cok sevdigim yapimlar arasindadir. Oynamayan varsa kesinlikle oynasin derim yanliz dedigim gibi oldukca geren bir oyun ozellik 1 ve 2.
Ben en son Half Life 2'de kalmıştım. O zaman atmosferi ve gerilimi sevmiştim ama geçenlerde sıkıntıdan yeniden kurdum, bağııra çağıra üstüne atlayan yaratıklar vs. çok klişe geldi. Bioshock'daki gerilim de bunun gibi mi?

Ben en son Half Life 2'de kalmıştım. O zaman atmosferi ve gerilimi sevmiştim ama geçenlerde sıkıntıdan yeniden kurdum, bağıra çağıra üstüne atlayan yaratıklar vs. çok klişe geldi. Bioshock'taki gerilim de bunun gibi mi?

BioShock tamamen farklı bir tarza sahip distopya atmosferinde geçen bir seri.

Geri
Yukarı