BIOS'ta çalışan klavye ve fare, Windows'ta çalışmıyor

Denedim format esnasında usb 3.0 driverlerinide yükledim ama yok görmüyor bıraktım artık windows 10 yükleyecem direk orjinal lisansımız olmayacak yapacak bişey kalmadı

Son bir öneri.
Windows7 sürümün eksik olabilir. Bazı modifiye sürümlerde bu gibi sorunlar görülebilmektedir.
Başka ve temiz bir ISO temin ederek dene.
Bendeki windows7 sürümü bu gibi sürücülerde sorun çıkartmıyor.
Hatta eski model HP DC5800 e bile, kablosuz klavye mouse ile direk format atabiliyorum.

Cevaplar için çok saolun TakemasterTR Öncelikle faklı bir sistemle deneyeyim arkadaşımızın söylediği gibi olmaz ise sizin söylediğiniz yola başvuracaz artık Mr-YAMYAM link yada indirdiğiniz o sistem isosunu nasıl temin edebilirim hayırlı akşamlar

Ben internetten işletim sistemi indirmiyorum.
Elimdeki Win7 ISO kalıbı, TOPLU LISANSLAMA amacıyla çıkartılmış bir DVD kopyasıdır.
Lisans anahtarının gömülü olduğu PC'lerin lisans anahtarını otomatik yüklemektedir.
Bu gibi ISO'lar internette bulunabilir mi bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa fikir alabilirsiniz.
Benim yapabileceğim tek şey, eğer Ankarada isen DVD nin bir kopyasını verebilirim.
Lisanslama sistem içerisinden yapıldığı için, paylaşımımda yasadışı bir unsur yoktur.
İLAVE:
Şu linkten temiz ISO indirebilirsin.
Download Windows 7 Disc Images (ISO Files)
Sendeki sürüm ile aynı ise, sisteminin lisans anahtarını direk girerek sorunsuzca kullanabilirsin.

Son düzenleme:
Şu şekilde bir deneyin kurulmaz ise direkt win 10 temiz kurulum yapacaksın.
BIOS'dan CSM enable yap, Boot from Storage Devices Legacy Only seçeceksin, Secure boot disable yap, Boot Device Control Uefi and Legacy Oprom seçili olacak şekilde boot ayarlarını yapıp formata geçin.

Arkadaşlar herkeze teşekkür ediyorum sorunu temiz bir windows 10 yükleyerek çözdüm ve windows 7 lisansımın windows 10 aktif olduğunu öğrendim bu sayede .

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı