BIOS'tan bir ayar değiştirdikten sonra bilgisayar açılmıyor

CLAUDRESSED

Decapat
Daha fazla  
Valorant için TPM Secure Boot falan ayarlarken youtebeden bakıyordum adamın dediği şeyi yapıp kaydedip çıktık bilgisayar yeniden başlatılırken fanlar yanıyor her şey çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor ve klavye farenin ışıkları yanmıyor BIOS'u açma yeri falanda gelmiyor nasıl çözerim?

Bios pilini sök tekrar tak. Olmazsa Anakarta kısa devre yap, bir yeri sıfırlıyordu ama nereyi sıfırladığını hatırlamıyorum.

BIOS pilini çıkarıp taktım zorlu oldu ama yine açılmadı.
Kısa devre yap o zaman, arkadaşım Resizable Bar'ı açtığında görüntü alamamıştı kısa devre yaparak sistemi tekrar açmıştı.

işlemciyi çıkarıp takınca ayarlar sıfırlanıyordu galiba öyle deneyip defaulta alabilirsiniz.
İlk defa duyuyorum ve baya mantıksız geldi.

Kısa devre yap o zaman, arkadaşım Resizable Bar'ı açtığında görüntü alamamıştı kısa devre yaparak sistemi tekrar açmıştı.

İlk defa duyuyorum ve baya mantıksız geldi.
Ben işlemcimi çıkarıp taktigim zaman profillerim veya bir kaç ayarım sıfırlanıyordu galiba tam emin değilim benzer bir şey de olabilir

Kısa devre yap o zaman, arkadaşım resizable Bar'ı açtığında görüntü alamamıştı kısa devre yaparak sistemi tekrar açmıştı.

İlk defa duyuyorum ve bayağı mantıksız geldi.

Bilgisayarcıya götürdüm adam daha bakıyor ama anakart değişimi gerekebilir diyor anakart gitti sanırım.

Bilgisayarcıya götürdüm adam daha bakıyor ama anakart değişimi gerekebilir diyor anakart gitti sanırım.
BIOS'tan ayar değiştirme ile Anakart bozulmaz. PC'yi al başka yere götür. Ya da YouTube'dan Anakarta nasıl kısa devre yapılır videolarını izle kendin uygula.

Geri
Yukarı