BIOS'tan güvenli önyükleme açılınca ekrana görüntü gelmiyor

Dorin777

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben BIOS'tan güvenli önyüklemeyi açtım, yeniden baslatınca monitörde sinyal yok dedi. BIOS pilini değiştirdim, RAM'leri çıkartıp taktım hala aynı, görüntü ekrana gelmiyor

Başka görüntü kablosuyla deneyin DP HDMI vs. Monitorü güçten çıkarın ve kapasitörlerin boşalmasını bekleyin (10-20 sn) sonra bir daha güçe takın.

BIOS pilini çıkardıktan sonra hemen takmayın 10-15 dakika BIOS pili çıkık bir şekilde dursun.

Ekran geldiğinde BIOS güncellemesi yaparak tekrar istediğiniz ayarı aktif etmeyi deneyin.

Anakartınızın markası neydi? Genelde Gigabyte'larda oluyor bu durum.

BIOS pilini çıkardıktan sonra hemen takmayın 10-15 dakika BIOS pili çıkık bir şekilde dursun.

Ekran geldiğinde BIOS güncellemesi yaparak tekrar istediğiniz ayarı aktif etmeyi deneyin.

Tamamdır deneyeceğim simdi anakartımın markasını bilmiyorum ama böyle kasamın içi

Başka görüntü kablosuyla deneyin DP HDMI vs. Monitorü güçten çıkarın ve kapasitörlerin boşalmasını bekleyin (10-20 sn) sonra bir daha güçe takın.

İşe yaramadı

işe yaramadı

Dosya Ekleri

• 20240320_205312.jpg
    20240320_205312.jpg
    219,1 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı