BIOSTAR A320MH 240 TL verilir mi?

Anakartta mümkün olduğunca 2. el almamaya dikkat edin derim, sıfırı 400 TL civarı, alabiliyorsanız kesinlikle onu alın fakat alamıyorum diyorsanız da kutusu vs. her şeyinin tam olduğundan ve kesinlikle sağlam olduğundan emin olun. Karantina günlerinde bundan emin olmak da zor, tamamen bütçenize kalmış bir durum.

Anakartta mümkün olduğunca 2. el almamaya dikkat edin derim, sıfırı 400 TL civarı, alabiliyorsanız kesinlikle onu alın fakat alamıyorum diyorsanız da kutusu vs. her şeyinin tam olduğundan ve kesinlikle sağlam olduğundan emin olun. Karantina günlerinde bundan emin olmak da zor, tamamen bütçenize kalmış bir durum.
Bu kartın peki kompasitörleri falan iyi mi?
Arkadaşım kötü olduğunu söylediği için almadım. Pazartesiye kadar sürem var.

Bu kartın peki kompasitörleri falan iyi mi?
Arkadaşım kötü olduğunu söylediği için almadım. Pazartesiye kadar sürem var.
Kompasitör nedir hocam, kondansatör veya kapasitör diyoruz sen ikisiniz harmanlayıp değişik bir şey çıkartmışsın. :) Kullanmadığım için bilemem fakat bu fiyata çalışsa alırım. Overclockla işin yoksa tüm anakartlar aynı işlevi görüyor zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı