USB 3.0 görmüyor o port. 2.0 olarak başka flashım yok maalesef. Flashback postlarının birinde beta olmayn bir BIOS kullanıp çözdüğnüü yazıyor benimle benzer sorun yaşayan biri. Ben betabmı indirdm bilmiyorum ama en son çıkanı indirdim o yüzden şimdi bir de onu kontrol edip deneyeceğim.

Benim kullandığım işlemcinin desteğinin geldiği BIOS'u indirip denedim. O bile olmadı. Farklı flash bulabilirsem deneyeceğim.

Son düzenleme:
Hocam lütfen kusura bakmayın ama bana kızıcağınıza kendiniz bir cevap verebilirdiniz sonuçta siz bu işin ehlisiniz ya? Siz ne yapıyorsunuz pardon? Hatalı olabilirim, ama sizin bunu nazikçe anlatmanız gerekir. Siz ise tersliyorsunuz.
Ben işin ehliyim demedim. Zaten elimde bir çözüm olsa çözümü yazarım.

hani ben bilip bilmeden konuşuyorum ya. En azından fikrimi söylüyorum, yanlış olup olmaması önemli değil en azından bir şey ortaya atıyorum.
Yanlış olup olmaması önemli çünkü bu forumda yanlış bilgi vermek yasak bir şeydir. Ben sizi uyarıyorum, ceza yemeyin diye. Doğruluğundan emin olmadığınız çözümler paylaşamazsınız. Ki sizin paylaştığınız çözüm bile değil zaten. Sadece diyorsunuz ki "bence sorun bu değil ama ne bilmiyorum" böyle bir çözüm şekli mi var? Kime yardımı dokundu bunun?

Yeni konular

Geri
Yukarı