BIOSTAR B450 mini ITX nasıldır?

sinankytrn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba mini ITX bulamıyorum kafayı yemek üzereyim :) bunu gördüm biraz önce Ryzen 5 5600 ve RX 6700 XT ile kullanacağım. Soğutma vs çok önemli değil performans versin yeter. Bu anakart çok mu kötü?

Evet AM4 ITX anakart kıtlığı var malesef. Dün Gigabyte B550I Aorus 4390 TL idi Amazon Germany satıcılı ama kalmamış. Bence Biostar sizi idare eder, tek şüphem BIOS’unun uyup uymayacağı. Bir ara bu modelde 5600G için güncel BIOS var deniyordu ama yanılmıyorsam düz 5600 modeli daha sonra çıktı, güncel BIOS yoksa eski nesil işlemciye ihtiyacınız olacak update için.

Evet AM4 ITX anakart kıtlığı var maalesef. Dün Gigabyte B550ı Aorus 4390 TL idi Amazon Germany satıcılı ama kalmamış. Bence BIOSTAR sizi idare eder, tek şüphem BIOS'unun uyup uymayacağı. Bir ara bu modelde 5600G için güncel BIOS var deniyordu ama yanılmıyorsam düz 5600 modeli daha sonra çıktı, güncel BIOS yoksa eski nesil işlemciye ihtiyacınız olacak Update için.

Evet ben onu aldım aslında sonra kendi kendime sen ne yapıyorsun bir anakarta o para verilir mi deyip iptal ettim :) bütçemi çok aştı ekran kartına bütçe kalmayacaktı

Yeni konular

Geri
Yukarı