BIOSTAR A320M-H mini ITX kasaya uyar mı?

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Şu sıralar aklımda elimde bulunan Pollux 3 APU sistemdeki bileşenleri söküp (anakart üzerindeki hiçbir şeyi sökmeden alıp diğer kasaya monte etmek ) mini ITX bir kasaya takma fikri var. Bunu yapsam A320M-H anakartım mini ITX bir kasaya sığar mı? Bir de ileride ekran kartı takmak istediğimde 1660 tek fan takabilir miyim mini ITX kasaya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam. Bu mini ITX kasalara sığan anakartlar ne oluyor?
Direkt Mini ITX olarak geçiyor isimleri.

Örneğin ASUS ROG B450-I Gaming modeli Mini ITX bir anakart. Bu arada Mini ITX anakartlar biraz pahalı oluyor.

Örneğin ASUS ROG B450-I Gaming modeli Mini ITX bir anakart. Bu arada Mini ITX anakartlar biraz pahalı oluyor.

Aynen öyle hocam. ITX Gaming sistemler biraz pahalıya geliyor. Kasaları falan da özel oluyor.

Aynen öyle hocam. ITX Gaming sistemler biraz pahalıya geliyor. Kasaları falan da özel oluyor.

Pahalıya kaçıyorsa ben bu işten vaz geçiyim :( . 600TL'ye bir kasa alır PSU'mu da ona takar kullanırım diye düşünüyordum. Küçük olduğu içinde her yere taşırım diye düşünüyordum. Sanırım bana en az 2K fazladan masraf çıkacak gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı