Çözüldü BIOSTAR B450M-H ile Ryzen 5 5500 sisteme görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hamzakkul

Decapat
Daha fazla  
Bugün kargodan Ryzen 5 5500 işlemcim geldi ama ekrana görüntü gelmiyor bundan önce Ryzen 5 1600 AF takılıydi onu satmıştım şimdi ise 5 5500 işlemci aldım ama görüntü gelmiyor anakart modelim BIOSTAR B450 m h modeli görüntü almak için ne yapmalıyım?

Güncellemeyi nasıl yapabilirim en basit yol ile elimde işlemci yok başka.

En basit yolu yok çünkü gelişmiş bir USB güncelleme özelliği yok bu modelin.

İşlemci alacaksın veya rica edeceksin sonra yapacaksın bu kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Veya para verip yaptıracaksın.

Dostum BIOS resmini atabilir misin? Ben de güncelledim ancak görüntü alamıyorum. Hangi BIOS sürümünü kurdun onu da söyleyebilirsin.
Ben sistemi sattım ama bir video vardı bulabilirsem atarım sana.

Dostum BIOS resmini atabilir misin? Ben de güncelledim ancak görüntü alamıyorum. Hangi BIOS sürümünü kurdun onu da söyleyebilirsin.
bu adamın kurduğu biosu kurdum ben.

Ben en güncel bios sürümü olan B45CS505.BSS kurmuştum. Sizin dediğiniz bios sürümü daha eski, bu güncel bios sürümünün üstüne kuarabilir miyim aceba?

Ben sistemi sattım ama bir video vardı bulabilirsem atarım sana.

bu adamın kurduğu biosu kurdum ben.
Dostum çok saol bahsettiğin bios sürümü ile çalıştırdım bilgisayarı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı