BIOSTAR B450MH vs MSI A320M-A PRO MAX

Bende de var 2933MHz olanından. Ne gibi sorunlar yaşadınız? Ben sadece BIOS menüsünü hiç sevmiyorum AMD Turbo Boost açma yeri yok 2ay araştırdım bulamadım.
Bilgisayarcım bios ayarlarında sorun olduğunu söylemişti aldıktan sonra 2-3 ay kadar sorunsuz kullanmıştım oysa. Kendi kendine karışabilir mi bilmiyorum. Bilgisayarcım ayarladıktan sonra sorunlar düzeldi yerine yeni bi sorun geldi. Şuanda 1-2 saatte bir veya bilgisayar açıldığında 5-10 dk süren takılmalar oluyor. Bilgisayarcı psu'dan kaynaklandığını söyledi. Bilgisayarı aldığım mağaza ise psu'dan olamayacağını söyledi. Bakalım, uğraşıyorum...
BIOSTAR B450MH DDR4 S+V+GL AM4 mu, MSI A320M-A PRO MAX mi?
@Fonzix b450mh kullanıcısı burada.

Bilgisayarcım BIOS ayarlarında sorun olduğunu söylemişti aldıktan sonra 2-3 ay kadar sorunsuz kullanmıştım oysa. Kendi kendine karışabilir mi bilmiyorum. Bilgisayarcım ayarladıktan sonra sorunlar düzeldi yerine yeni bir sorun geldi. Şu anda 1-2 saatte bir veya bilgisayar açıldığında 5-10 dk süren takılmalar oluyor. Bilgisayarcı PSU'dan kaynaklandığını söyledi. Bilgisayarı aldığım mağaza ise PSU'dan olamayacağını söyledi. Bakalım, uğraşıyorum...

@Fonzix B450mh kullanıcısı burada.

Ben 10aydır Turbo Boost dışında bir sorun yaşamadım inşallah satıp B450 alacağım. @Fonzix memnun mu? PC'yi GameGaraj'dan mı aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı