Biostar G31DM-7 | Radeon HD 5570 Sisteme İşlemci Tavsiyesi

honourr

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Ekran kartım AMD Radeon HD 5570 1 GB. Şu anki işlemcim Pentium Dual Core E5200. Galiba işlemci yetersiz. Bu yüzden hangi işlemciyi önerirsiniz? Core 2 Quad Q9400 ya da Core 2 Duo E8600. Anakartım Biostar G31DM-7. Bir de acaba bu işlemcilerden birini sipariş etsem sorun olmaz değil mi? Hani görüntü gelmemezliği falan olmaz değil mi? Ben bir bilgisayarcıda Q8200 taktırdım, anakartım desteklemesine rağmen görüntü gelmemişti.

Merhabalar. Ekran kartım AMD Radeon HD 5570 1 GB. Şu anki işlemcim Pentium Dual Core E5200. Galiba işlemci yetersiz. Bu yüzden hangi işlemciyi önerirsiniz? Core 2 Quad Q9400 ya da Core 2 Duo E8600. Anakartım Biostar G31DM-7. Bir de acaba bu işlemcilerden birini sipariş etsem sorun olmaz değil mi? Hani görüntü gelmemezliği falan olmaz değil mi? Ben bir bilgisayarcıda Q8200 taktırdım, anakartım desteklemesine rağmen görüntü gelmemişti.

Bu işlemcilerden birini kullanan yok mu?

Neden sitede o modeller de var? Core 2 Duo e8600 ile Crysis 2 falan oynayabilir miyim?

Kendi sitesinde de yok ki nereden baktınız siz ? Sadece "dual core" desteği var "quad" yazmıyor.
G31D-M7 :: Anakart :: BIOSTAR

Crysis 2 için güçlü bir işlemci gerekmiyor, şu anki işlemcinle de oynarsın. Crysis 3 demek istedin sanırım, onu da oynatır.

Kendi sitesinde de yok ki nereden baktınız siz ? Sadece "dual core" desteği var "quad" yazmıyor.
G31D-M7 :: Anakart :: BIOSTAR

Crysis 2 için güçlü bir işlemci gerekmiyor, şu anki işlemcinle de oynarsın. Crysis 3 demek istedin sanırım, onu da oynatır.
Çok teşekkür ederim. Son bir soru daha sorayım. Peki Crysis 3 için kaç FPS alırım? Bir de hangi siteden almalıyım? Fanla birlikte ama.

Yaklıaşık 30-40 fps ile bak şu şekilde oynarsın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı