BIOSTAR G41 M7 anakart BIOS güncelleme

aaltan21

Femtopat
Bu anakartın orijinal sitesinden. BSS uzantılı BIOS güncellemesi için gereken dosyayı indirip FAT32 şeklinde flashdiske yükledim ancak BIOS ekranından hangi işlemleri yapacağımı bulamadım. Çünkü bu anakartın BIOS ekranı diğerlerinden çok farklı. Yardımcı olur musunuz?

Sisteminiz FreeDOS ise bu linkten bakabilirsiniz. Ayrıca anakart marka modelinizi verirseniz ona göre yardımcı olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sisteminiz de işletim sistemi kurulu ise bu rehberime göz atıp BIOS güncellemesini yapabilirsiniz.

Sisteminiz FreeDOS ise bu linkten bakabilirsiniz. Ayrıca anakart marka modelinizi verirseniz ona göre yardımcı olurum.

Sisteminiz de işletim sistemi kurulu ise bu rehberime göz atıp BIOS güncellemesini yapabilirsiniz.

Buyrun bu benim bios ekranım sürümü çok mu eski :) Ve en üstte modeli de yazıyor.Beklemedeyim

Geri
Yukarı