BIOSTAR H310M Windows 7 Kurmak

Şöyle, çalışan bir Windows 7 USB'im var. Bilgisayarı USB ile başlatıyorum. Fakat Format yerine geleceğine siyah ekranda kalıyor.

Evet anladım sanırım Şimdi ilk olarak ihtimal üzerinden gidicem Sizin anakart UEFİ destekli anakart . Muhtemelen elinizdeki Windows 7 sadece legaci yani UEFİ desteği yok yine bios ayarlamlarını UEFİ süstemi Lagaci yaparsanız kura bilirsiniz ancak bunu önermem yine denye bilirsiniz. Diğer tarafdan önerim Google Aratırsanız Windows 7 Ueffi uygun bi link bulun ve indirin bu dosyayıda yine rufus aracı üzerinde UFFİ boot ede bilirsiniz burda problemsiz çalışacaktır

Merhabalar, öncelikle BİOS'da UEFİ AND LEGACY diye gözüküyor. Sadece Legacy'e çekiyorum gene olmuyor.
Usb Boot sadece UEFİ yükleyin ve bios üzerinden de Tek seçenek UEFİ varsa onu seçin.
Yani bu durdumda kurulması lazım. Başka bi yöntemim de var eğer olmaz ise ordada Hasleo isimli bi program kulanıcaksınız. Windows düzgün bi masa üst lazım laptopda olur laptopdada harici hdd kutusu lazım yada USB To SATA Aparatı Yöntem şudur Windowsun İlk kurulum ve boot lod yüklemelerini yapar ve hdd yi kuracağınız sisteme takarsınız ikincil yüklemeden otomatik olarak sistem başlar Çok basit ancak bazı püf noktaları var. Ben problemli sistmlerde genel olarak bu yöntemi kulanıyorum çokda başarılı bi program

Not eğer yardım lazım olursa programla ilgili İnstegram @ceysat

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Usb Boot sadece UEFİ yükleyin ve bios üzerinden de Tek seçenek UEFİ varsa onu seçin.
Yani bu durdumda kurulması lazım. Başka bi yöntemim de var eğer olmaz ise ordada Hasleo isimli bi program kulanıcaksınız. Windows düzgün bi masa üst lazım laptopda olur laptopdada harici hdd kutusu lazım yada USB To SATA Aparatı Yöntem şudur Windowsun İlk kurulum ve boot lod yüklemelerini yapar ve hdd yi kuracağınız sisteme takarsınız ikincil yüklemeden otomatik olarak sistem başlar Çok basit ancak bazı püf noktaları var. Ben problemli sistmlerde genel olarak bu yöntemi kulanıyorum çokda başarılı bi program

Not eğer yardım lazım olursa programla ilgili İnstegram @ceysat

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi şöyle, Windows 8.1 ve Windows 10 kurabiliyorum. Sadece Windows 7'de sorun çıkıyor. O da zaten UEFİ desteklemiyor diye biliyorum.

Şimdi şöyle, Windows 8.1 ve Windows 10 kurabiliyorum. Sadece Windows 7'de sorun çıkıyor. O da zaten UEFİ desteklemiyor diye biliyorum.
Bende onu söylüyorum UEFİ destekli olması şart Örnek bu link
Ama siz bunu indirmeyin Micrasoft dan indirn Burdaki orjinal değil ne kadar güvenilir bilmiyorum

Bende onu söylüyorum UEFİ destekli olması şart Örnek bu link
Ama siz bunu indirmeyin Micrasoft dan indirn Burdaki orjinal değil ne kadar güvenilir bilmiyorum

Microsoft'daki İSO'lar KEY'im olmasına rağmen hata veriyor. BİOS'dan UEFİ'yi sadece Legacy'e çekiyorum gene olmuyor.
İşlemciniz nedir?
İ3 9100F

Hocam bence Windows 10 kullanmak sisteminiz için daha uyumlu ve performanslı olur. Windows 7'yi bir şekilde kursak bile sürücü, mavi ekran gibi sorunlar olacak ve güncelleme desteği kesilmiş bir işletim sistemi ve güncelleme almayan bir sistemin açığı virüs yazılımları kapatamaz. Windows 10'a alışmaya bırakın kendinizi 1-2 hafta içerisinde alışırsınız. Sanal sisteme Windows 7 kurabilirsiniz.

Windows 7'nin UEFI BIOS olmayan son çıkan sürümünü indirip kurmayı deneyebilirsin. Güncel olmayan Windows 7'lerde saat diliminde bile sorun çıkarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı