BIOSTAR H510mh anakartta internete bağlanılamıyor

SlmBnEmirrr

Decapat
Daha fazla  
İşlemci
i5 11400F
Yeni bir sistem aldım, aldığım sistemde BIOSTAR h510mh/e anakart var. Sistem Ethernet kablosuyla bağlanmasına rağmen interneti görmüyor. Üreticisinin sitesini bayağı bir kurcaladım, chipset sürücüsünü yükledim ama hala internet gelmedi. Ne yapmalıyım?

Windows Update > isteğe bağlı güncelleştirmeler kısmında herhangi bir LAN sürücüsü var mı?

@SlmBnEmirrr

O halde Aygıt Yöneticisi'nden otomatik sürücü güncelleme yapar mısın? Bu arada Windows Update değil isteğe bağlı güncelleştirmeler kısmına bakacaksın Windows Update üzerinden. Gelişmiş seçeneklerde olur.

LAN modülü I219V, anakartın sitesine girdim ve LAN sürücüsünü buldum. Bu sürücüyü bir USB belleğe atıp PC'ye takıp çalıştırırsan Ethernet sürücüsü kurulacaktır.

Aygıt Yöneticisi'nde görünmüyor mu Ethernet? Aslında görünmesi lazım.
Hocam kusura bakmayın sizi de uğraştırdım boşuna, o dosyayı önceden indirmiştim ama ne yaptığımı hatırlamıyorum gözümden kaçmış herhalde.

Hocam kusura bakmayın sizi de uğraştırdım boşuna, o dosyayı önceden indirmiştim ama ne yaptığımı hatırlamıyorum gözümden kaçmış herhalde.

Önemli değil de, sorun çözüldü mü onu anlamadım sadece. :D

Aygıt Yöneticisi'nden otomatik güncelleştirme denenebilir eğer çözülmediyse.

Hocam merhabalar aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz
Hocam bende game garaj dan aynı anakartli bir sistem aldım aynı sorunu yaşıyorum detaylı anlatma şansınız varmı
LAN modülü I219V, anakartın sitesine girdim ve LAN sürücüsünü buldum. Bu sürücüyü bir USB belleğe atıp PC'ye takıp çalıştırırsan Ethernet sürücüsü kurulacaktır.

Hocam bu sürücüyü nasıl kurarim flaş bellek te şuan

Hocam merhabalar aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz
Hocam bende game garaj dan aynı anakartli bir sistem aldım aynı sorunu yaşıyorum detaylı anlatma şansınız varmı

Tamamdır hallettim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı