Biostar P4M800 Pro-M7 anakart Driverları

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim anakartın bana bütün drıverlarının linkini atabilecek kişi var mı?
Format atacağım ve Lan drıverıda gideceği için USB belleğe atıp format attıktan sonra USB bellek üzerinden sisteme kuracağım. Yardım edin lütfen :(.

Windows 8.1 update 3 kurun, driverları otomatik olarak kurabildiği kadar kuracaktır. Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları Ayrıca driverlarınızı buradan bulabilirsiniz;

P4M800 Pro-M7 :: Anakart :: BIOSTAR
Bilgisayar benim değil müşterimin. Evde kendi çapımda bilgisayar tamirciliğine başladım :). Bilgisayarın asıl sahibi Windows Xp istiyor. Adamı ikna edemedim Windows 8.1'e hep ön yargı ele geçiriyor.

Bilgisayar benim değil müşterimin. Evde kendi çapımda bilgisayar tamirciliğine başladım :). Bilgisayarın asıl sahibi Windows Xp istiyor. Adamı ikna edemedim Windows 8.1'e hep ön yargı ele geçiriyor.

Link için de teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı