BIOSTAR RX 570 8 GB alınır mı?

Nicknametakenn

Picopat
Herkese merhaba. Bilgisayarın ekran kartı hariç bütün parçaları aldım. Sistemin parçaları şunlardır;
A320M S2H.
Ryzen 3 1200 AF.
Dark Raider+ Aerocool VX Plus 500W.
XPG Gammix D30 3000 MHz RAM.
Ekran kartı olarak Teknobiyotik'ten BIOSTAR RX 570 8 GB olan modelini düşünüyorum. Herhangi bir ısınma problemi ya da WattMan hatası olur mu?

Marka konusunda sorun yok.
Bu kartın RX560 serisindeki soğutması başarılıydı, RX570 için de durumun benzer olduğunu düşünmekle beraber net bilgi veremeyeceğim.

Alınır, BIOSTAR iyi bir marka. Ama 100TL farkla garanti olması için Sapphire Pulse 8 GB'da alınabilir. Ben onu öneriyorum.

Forumda en çok Pulse modelinde WattMan hatasi olduğu söyleniyor. Teknobiyotik'ten BIOSTAR modelini alırsam, WattMan hatası ya da ısı hatasıyla karşılaşırsam teknobiyotiğin servisine direkt yollayabilir miyim? Servis halleder mi?

Forumda en çok Pulse modelinde WattMan hatasi olduğu söyleniyor. Teknobiyotik'ten BIOSTAR modelini alırsam, WattMan hatası ya da ısı hatasıyla karşılaşırsam teknobiyotiğin servisine direkt yollayabilir miyim? Servis halleder mi?

Bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Eğer yaşarsanız Teknobiyotik değişim şansı veriyor diye biliyorum. Şikayetvar'a şikayet ederseniz çözüm bulma olasılığınız çok daha yüksek.

Sapphire, BIOSTAR gibi markalar kartlara sadece soğutma parçalarını ekliyorlar. Hataların markayla alakası yok.

Bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Eğer yaşarsanız Teknobiyotik değişim şansı veriyor diye biliyorum. Şikayetvar'a şikayet ederseniz çözüm bulma olasılığınız çok daha yüksek.

Cevaplarınız ve ilginiz için teşekkürler. İki sorum daha olacak. 1440×900 monitörüm var. VSR destekler mi?
4 Yıldır kullanmadığım hard diskte Windows vista yüklü. Nasıl içindeki bilgilerin tamamını silip Windows 10 yükleyebilirim? Harddiski alıp bilgisayarcıya götürsem halleder mi?

Cevaplarınız ve ilginiz için teşekkürler. İki sorum daha olacak. 1440×900 monitörüm var. VSR destekler mi?
4 Yıldır kullanmadığım hard diskte Windows vista yüklü. Nasıl içindeki bilgilerin tamamını silip Windows 10 yükleyebilirim? Harddiski alıp bilgisayarcıya götürsem halleder mi?
Bunları burada söylersem konu dışında yazdığım için ban yerim muhtemelen, yeni konu açmanız en mantıklısı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı