BIOSTAR RX 580 2048SP nasıldır?

tuya

Femtopat
Daha fazla  
Arama yaptım ama BIOSTAR markasıyla ilgili forumda pek başlık bulamadım ve o yüzden bu konuda destek almak için böyle bir başlık oluşturdum. Fazla uzatmadan "BIOSTAR AMD Radeon RX 580 2048SP VA5815RV82 8 GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartını" sıfır olarak almak istiyorum ama daha önce bu markanın ürünlerinden hiç kullanmadığım için malum insan kötü şeyler düşüyor. Bu ekran kartını daha önce kullanan veya bu markadan herhangi bir ürün satın alan arkadaşların yorumlarını çok merak ediyorum. Bu marka hakkında yeterince bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa ve benimle değerli bilgi birikimlerini paylaşırlarsa çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
Arama yaptım ama BIOSTAR markasıyla ilgili forumda pek başlık bulamadım ve o yüzden bu konuda destek almak için böyle bir başlık oluşturdum. Fazla uzatmadan "BIOSTAR AMD Radeon RX 580 2048SP VA5815RV82 8 GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartını" sıfır olarak almak istiyorum ama daha önce bu markanın ürünlerinden hiç kullanmadığım için malum insan kötü şeyler düşüyor. Bu ekran kartını daha önce kullanan veya bu markadan herhangi bir ürün satın alan arkadaşların yorumlarını çok merak ediyorum. Bu marka hakkında yeterince bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa, benimle değerli bilgi birikimlerini paylaşırlarsa çok mutlu olurum.
Hocam biostara güvenmeyin, başka markalara yönelmenizi tavsiye ederim.

Inno3d öneririm, fiyatına göre en iyisidir.

Inno3d yok ise rtx 2060 da tercih edilebilir.

Şu biostara olan güvensizliğinizi anlamıyorum. BIOSTAR çok eski bir marka. Hala daha üretmeye devam ediyor. Bende B450'si var. Hiç bu zamana kadar sorun çıkarmadı. Mükemmel markalardan biri bence.

Şu biostara olan güvensizliğinizi anlamıyorum. BIOSTAR çok eski bir marka. Hala daha üretmeye devam ediyor. Bende B450'si var. Hiç bu zamana kadar sorun çıkarmadı. Mükemmel markalardan biri bence.
Hocam hem güvensizlik var hemde o parayı biostara vereceğime asus alırım diye düşünülüyor. Çünkü biostarın bazı modellerinde şikayet çok fazla.Sizin kart iyi modelmiş demek ki.

Hocam hem güvensizlik var hemde o parayı biostara vereceğime asus alırım diye düşünülüyor. Çünkü biostarın bazı modellerinde şikayet çok fazla.Sizin kart iyi modelmiş demek ki.
Yorum yapan herkese teşekkür ederim. Oyun oynamak için bir kart almıyorum ama oyun oynamayacağım diye de kötü bir ekran kartı almak istemiyorum. Araştırma yaparken Biostar markasının RX580 kartının uygun olduğunu gördüğüm için bu kartı almak istedim. Bahsettiğiniz kartın fiyatıyla neredeyse 2 kat fiyat farkı var. Yılların anakart üreticisinin çokta kötü bir kart yapmayacağını düşüyorum. Ama yine de bu markanın ekran kartı deneyimi olan kullanıcıların yorumlarını okumak, bu kartı almadan önce çok daha mantıklı olduğunu düşüyorum.

BIOSTAR RX 580 2048SP 8 GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı = 3.338 TL
Inno3D RTX 2060 Twin X2 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı = 6.990 TL

Yorum yapan herkese teşekkür ederim. Oyun oynamak için bir kart almıyorum ama oyun oynamayacağım diye de kötü bir ekran kartı almak istemiyorum. Araştırma yaparken Biostar markasının RX580 kartının uygun olduğunu gördüğüm için bu kartı almak istedim. Bahsettiğiniz kartın fiyatıyla neredeyse 2 kat fiyat farkı var. Yılların anakart üreticisinin çokta kötü bir kart yapmayacağını düşüyorum. Ama yine de bu markanın ekran kartı deneyimi olan kullanıcıların yorumlarını okumak, bu kartı almadan önce çok daha mantıklı olduğunu düşüyorum.

BIOSTAR RX 580 2048SP 8 GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı = 3.338 TL
Inno3D RTX 2060 Twin X2 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı = 6.990 TL
Hocam tam olarak ne için alacaksınız? Ona göre tavsiye verebilirim.

Hocam biostar kötü demiyorum ama uzun vadede çok sıkıntı çıkarır. Bütçenizi söylerseniz ona göre önereyim.

Geri
Yukarı