BIOSTAR RX570 8 GB ekran kartı alınır mı?

idkss

Centipat
100 lira daha ver markası bilineni al :) Biostar orta karar bir üreticidir diye biliyorum Türkiye de çok yoktur. SSD ve Ekran kartları gezmeye başladı son zamanlarda. Anakartları da olması lazım.

100 lira daha ver markası bilineni al :) BIOSTAR orta karar bir üreticidir diye biliyorum Türkiye'de çok yoktur. SSD ve ekran kartları gezmeye başladı son zamanlarda. Anakartları da olması lazım.

Bu 100TL ver meselesi çok uzar 100 daha koyar 580'de alınır yani.
2020'de bence RX580 altına inilmemeli.

Biostar bilinen bir marka ama sitesini ziyaret edecek olursanız GPU tarafında atılım yapmadığını görürsünüz. Bu ciddi bir eksidir.

Bununla birlikte sistem özelliklerinizi bilmiyorum ancak GTX 1650 Super gibi bir gerçek var. 200-300 TL fazla vererek tercih bu güncelden yana yapılmalı kanımca.

Biostar bilinen bir marka ama sitesini ziyaret edecek olursanız GPU tarafında atılım yapmadığını görürsünüz. Bu ciddi bir eksidir.

Bununla birlikte sistem özelliklerinizi bilmiyorum ancak GTX 1650 Super gibi bir gerçek var. 200-300 TL fazla vererek tercih bu güncelden yana yapılmalı kanımca.
GPU tarafında atılım yapmadığını Anlamadım ne gpu atılımı?

Biostar markası hakkında bilgim yok fakat olaya şöyle bir bakış açısı getireyim. Mesala XFX markası içinde birçok kişi özellikle yurt dışında popüler olan ve sağlam bir marka derler. Fakat gel gelelim XFX RX 590 modeli rezalet bir model. O yüzden marka güzel olabilir fakat her ekran kartında aynı başarıyı yakalayamaz. O yüzden o model hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeleri önemli diye düşünüyorum.

GPU tarafında atılım yapmadığını Anlamadım ne gpu atılımı?

GPU/Ekran kartı modeli. Ne Nvidia'nın ne de AMD'nin güncel kartlarını çıkarmamışlar. Demek ki firma üzerine düşmüyor. Bu RX kart için Youtube üzerinden doyurucu bir video bulamadım. Bir adım gerideyim. Ucuz diye de almak birinci öncelik olmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı