Bip Sesi ve Unexpected Store Exception Mavi Ekran Hatası

1851471182554

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda uzun zamandır sıkıntılar yaşıyordum. Eski HDD'mde bad sector çıkmıştı. Ben de kullanmaya devam ettim. Bir gün PC'yi tamire götürdüğümde bana Windows'un dahi yüklenemediği söylendi. Ben de yeni bir 320 GB HDD aldım.

Şu an PC'mde bad sector olmasa bile (bunu emin olarak söylüyorum çünkü HD Tune'da Error Scan'de en ufak bir sıkıntı bile çıkmıyor, sadece Interface CRC Error Count'da artış yaşanıyor.).

Kasadan bip sesi geliyor ve PC 30 40 saniyeliğine donup devamında olduğu gibi devam ediyor. Bazen 30 40 sn donup devam edip tekrar donup tekrar devam ediyor... Dün yaşadığım sorun kısa süreli devam etmelerden oluşuyordu. Yani daha açık söylemek gerekirse bip sesi geliyor, 30 40 sn donuyor, sorun gidiyor, 10 saniye sonra tekrar bip sesi geliyor. Tekrar donuyor, tekrar devam ediyor... Böyle böyle devam edip en sonunda mavi ekran verdi bilgisayar.

Mavi ekran kodu şu şekildeydi: ''Unexpected Store Exception''. Durum bu yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca bip sesi tek bip sesi olarak geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı