Bipolar bozukluk nasıl bir şey?

Bırakmak olmaz cinselliği bırakamazsın zaten sadece kontrol altına almaya bak. Senin ki bipoların başlangıcına yakın. Ama daha başlamamış. Duygu durum bozukluğu içindesin. Fazla kasma. Hangi üniversiteye gidiyorsun ve hangi bölüm okuyorsun?
Namık Kemal Üniversitesi'nde Biyomedikal Cihaz Teknolojisi'nde okuyorum. Bu da ayrı bir başarısızlığım.

Namık Kemal Üniversitesi'nde Biyomedikal Cihaz Teknolojisi'nde okuyorum. Bu da ayrı bir başarısızlığım.
Başarısızlıkla alakası yok. Tercihi yaptıktan sonra dönüpte arkana bakıp benim başarısızlığım diyemezsin. İleriye yönelik o alanda hedefler koymalısın. Dediğim gibi sosyal medyayı azalt, cinsellik dürtülerini kontrol et, aşırı fazla oyun oynuyorsan plana koy. Eğer manevi duyguların varsa, inancın varsa, o inancın isteklerine yerine getirmeye bak.

Başarısızlıkla alakası yok. Tercihi yaptıktan sonra dönüpte arkana bakıp benim başarısızlığım diyemezsin. İleriye yönelik o alanda hedefler koymalısın. Dediğim gibi sosyal medyayı azalt, cinsellik dürtülerini kontrol et, aşırı fazla oyun oynuyorsan plana koy. Eğer manevi duyguların varsa, inancın varsa, o inancın isteklerine yerine getirmeye bak.
Hedefler koysam da zerre motivasyonum olmuyor. Dürtülerimi nasıl kontrol edeyim? Oyun saatlerim azaldı. İnancım yok. İnançsızlık bu ülkede maalesef ki sıkıntı.

Geri
Yukarı