Biqu B1 vs. Ender 3V2 Pro

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Biqu B1 vs Ender 3V2 Pro?

Sizce hangisini almalıyım? Bu seçenekler harici sizin tavsiyeniz nelerdir ve nedenini yazarsanız sevinirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk makineniz ise Ender 3 V2 Pro alın. Daha sonra gelişince ikinci elden satıp, Biqu B1 alabilirsiniz. Creeality'de çok fazla kaynak ve grup var. Acemiliği atlatana kadar Creality kullanın. Eğer uygun almak isterseniz Facebook gruplarına bakabilirsiniz. Piyasa değerinin çok altına makineler oluyor.

İlk makineniz ise Ender 3 V2 Pro alın. Daha sonra gelişince ikinci elden satıp, Biqu B1 alabilirsiniz. Creeality'de çok fazla kaynak ve grup var. Acemiliği atlatana kadar Creality kullanın. Eğer uygun almak isterseniz Facebook gruplarına bakabilirsiniz. Piyasa değerinin çok altına makineler oluyor.
Hocam bende yeni başladım ama biqu b1 aldım bi sıkıntı olurmu bide biqu mu daha iyi yoksa endermi özellik olaraktan falan

Hocam bende yeni başladım ama biqu b1 aldım bi sıkıntı olurmu bide biqu mu daha iyi yoksa endermi özellik olaraktan falan
Biqu B1 teknik olarak daha iyi ama öyle aman aman bir farkları yokmuş ucuz olmasının sebebi ise parçalarının çoğunun bizim monte etmemizmiş, Ender'de montaj için o kadar vakit ugraşmıyoruz.

Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı