Creality Ender 3V2 vs Creality Ender 3 Pro

Mehmet3050

Centipat
Yukarıda bahsettiğim modellerden hangisi daha iyi? İkisinin de iyi yanları ve kötü yanları nelerdir? Hangsini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ender 3 V2. Estetik olarak daha iyi ve sessiz anakarta sahip. Fakat upgrade yapmayı düşünüyorsanız Ender 3 Pro daha iyi olabilir.
çok maliyetli olmaadığı sürece yükseltme yapabilirim diye düşünüyorum. peki hangisi daha başarılı. mesela hangisi daha iyi baskı veriyor. teşekkürler bu arada cevabınız için :)

Açtığın konu öncesinde de en az birkaç kez açıldığı için o kısmı geçiyorum. Geçen zamanda değişen tek şey şu: Geçtiğimiz yazdan beri 32bit anakartlı Prolar da satılmaya başlandı ama V2'nin anakartı ile birebir aynı mı, eksik soketi vs var mı bilmiyorum.

Sıfır alacaksan birkaç yüz liralık fark olduğundan ben olsam V2 alırdım.
İkinci el alacaksan Prolar V2'den çok daha ucuza satılıyor, o zaman da Pro alırdım, sessiz drivera sahip anakartı varsa tabii.

Ben V2 sahibiyim. Pro ile V2 baskı kalitesinin aynı olduğu söylenir. V2, Pro'dan sonra çıktı, Pro takısı aldatmasın.

Açtığın konu öncesinde de en az birkaç kez açıldığı için o kısmı geçiyorum. Geçen zamanda değişen tek şey şu: Geçtiğimiz yazdan beri 32 Bit anakartlı Pro'lar da satılmaya başlandı ama v2'nin anakartı ile birebir aynı mı, eksik soketi vs var mı bilmiyorum.

Sıfır alacaksan birkaç yüz liralık fark olduğundan ben olsam V2 alırdım.
İkinci el alacaksan Pro'lar v2'den çok daha ucuza satılıyor, o zaman da Pro alırdım, sessiz drivera sahip anakartı varsa tabii.

Ben V2 sahibiyim. Pro ile V2 baskı kalitesinin aynı olduğu söylenir. V2, Pro'dan sonra çıktı, Pro takısı aldatmasın.

Teşekkür ederim, sıfır almayı düşünüyordum fikrimi biraz daha netleştirdiniz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı