Bir anakartta Quadro ve normal ekran kartı kullanma

1 Nvidia'nın gtx 780 yada 780 ti modelleri grafik işleme açısından ne kadar iyi sonuç verir? Bir quadro ile kapışabilir mi quadrolar gtx'ler ile oyun işleminde kıyaslanamıyor fakat tam tersi mümkün olabilir mi?
2 Anakartıma hem gtx hem de quadro taksam mesela quadro'yu başka ekrana gtx'i başka ekrana bağlasam istediğim programları istediğim ekran kartını seçerek açabilir miyim?

3 2. Soruyu mümkün kabul edip söyle bir şey sormak istiyorum gtx'i 1. monitörde gta 4 açılsın, 2 ekranda quadro ile 3dmax açılsın böle bir şey yapmak mümkün mü? İşlemci 4770k bunlara yeter mi?

- - - Güncellendi - - -

Recep bey yardım elinizi uzatmanızı bekliyorum.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu yazıyı senin gibi ben yazmış olsaydım, 234326234 gün ban yerdim ayrı konu ama :D Arkadaşım biraz düzgün yazarsan okuyabilelim hani. Bu forumda herkes Türkçe kurallarına dikkat ediyor seninde etmen lazım. Ban yemeden önce kendin düzelt.

Çok haklısın, ya kime mail çeksem herkes aynı konuda şikayetçi Türkçe karakterler olayını kullanmaya başlamam lazım cidden. Neyse artık sorumu karakterleri düzelttim baya artık bir cevap gelir herhalde.

Aynı anda hem GTX 780, hem de Quadro takmak mümkün. Ama sorun şu ki, programlar ikisi arasında geçişi destekleyecek mi? Programlar %90 birinci kartı kullanır. Bu yüzden çoğu oyunda ve CAD/CAM uygulamasında sorun yaşarsın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı