Bir anda yavru kedilerin kayıp olması

prisoner627

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İstanbul Üsküdar'da yaşıyorum 5 gün önce filan bahçemde baktığım 2 yavrudan 1I kayboldu biraz bekledim sonrasında etraftaki veterinerlere sordum evime en yakın olan veteriner onlarında baktıkları yavruların bir anda kaybolduğunu söyledi. Onların da öğrendiği üzere hayvan toplama arabası görüldükten sonra kediler yok olmuş. Sizce bu kediler toplandı mı neden toplandı? Normalde yaralı kediler ve saldırgan köpekleri toplamıyorlar mı? İşin diğer yanı normalde belediye kedileri kısırlaştırmak içinde toplayabiliyor ama bu kediler daha ufacık, diğer yavru sürekli ağlıyor benim de aklım kaldı kedide sizce ne olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar İstanbul Üsküdar'da yaşıyorum 5 gün önce filan bahçemde baktığım 2 yavrudan 1I kayboldu biraz bekledim sonrasında etrafta ki veterinerlere sordum evime en yakın olan veteriner onlarında baktıkları yavruların bir anda kaybolduğunu söyledi onlarında öğrendiği üzere hayvan toplama arabası görüldükten sonra kediler yok olmuş sizce bu kediler toplandı mı neden toplandı normalde yaralı kediler ve saldırgan köpekleri toplamıyorlar mı? İşin diğer yanı normalde belediye kedileri kısırlaştırmak içinde toplayabiliyor ama bu kediler daha ufacık, diğer yavru sürekli ağlıyor benim de aklım kaldı kedide sizce ne olmuş olabilir.

Hayvanları toplasalar bile gerekli bakımları yapıldıktan sonra alındıkları yere geri bırakılıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı