Gözleri Görmeyen Yavru Kedi

StronkComrade

Kilopat
Yer
Stronk'un Evi/Stronk'un Odası

Sadece annesini görmek istiyor ☹😟

Bu videonun sonu beni mutlu ediyor ve insanlık ölmemiş dedirtiyor. Ama bir şey var ki, bu durumda olan ve yardıma muhtaç binlerce hayvan var.

Son düzenleme:

Xaxvo

Decapat
Yer
İstanbul
En azından bu yavru kedi şanslılar arasında. :)

Pitbull

Gigapat
Yer
ABD/Miami Florida
Bizim kapının önünde kedi yavrulamıştı. Birinin gözü mukuslu gibi idi. Önünü göremiyordu. Sürekli miyavlıyordu. Eczane'den bir damla alıp gözüne 2-3 gün boyunca damlatmıştık. Açılacağını hiç düşünmemiştim. 3 gün sonra cam gibi bakıyordu. Çevrenizde buna benzer bir kedi köpek görürseniz kesin işe yarıyor bilginize.

KS
StronkComrade

StronkComrade

Kilopat
Yer
Stronk'un Evi/Stronk'un Odası
Bizim kapının önünde kedi yavrulamıştı. Birinin gözü mukuslu gibi idi. Önünü göremiyordu. Sürekli miyavlıyordu. Eczane'den bir damla alıp gözüne 2-3 gün boyunca damlatmıştık. Açılacağını hiç düşünmemiştim. 3 gün sonra cam gibi bakıyordu. Çevrenizde buna benzer bir kedi köpek görürseniz kesin işe yarıyor bilginize.
Bu yaptığın davranış için sana teşekkür ederim.

İyi ki varsın.

Son düzenleme:

Xaxvo

Decapat
Yer
İstanbul
Bizim mahallede 7-8 tane sahipsiz köpek var. Belediye götürmeye çalıştıkça izin vermedik. Son çare boyunlarına tasma takmakta bulduk. İşe giderken servise kadar götürüp getiriyor sıpalar. :D

Halil1905

Kilopat
Eline koluna sağlık.

Yeni konular

Yukarı