Bir aygıtı laptoptan sonsuza kadar yok edebilir miyiz?

alcather

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, birkaç sene önce dokunmatik ekranlı laptopumu düşürerek ekranını kırdım. Ekran zarar görünce dokunmatik bozuldu. Dokunmatiği Aygıt Yöneticisi'nden kapattım. Lakin arada bir tekrar açılıyor. Ayrıca yakın zamanda Linux Mint Xfce'ye geçmek istiyorum. USB'ye kurduğumda dokunmatik ekran yine aktif oluyor. Ben bu dokunmatik ekran sürücüsünü yok edebilir miyim? Edersem bu sürücü Linux Mint Xfce'de yeniden kurulup aktif olur mu? Cevap verirseniz çok sevinirim.

İlginç bir soru ama PC özelliği olduğundan kapatmak mümkün durmuyor. Sonuçta o özellik hep olacak sadece silinmiş tekrar yüklendiği an tekrar aktif olur.

İlginç bir soru ama PC özelliği olduğundan kapatmak mümkün durmuyor. Sonuçta o özellik hep olacak sadece silinmiş tekrar yüklendiği an tekrar aktif olur.
Linux Mint XFCE'yi USB'ye yükledim, çalıştırdım. Dokunmatik ekran aktif oldu. Ben bunu nasıl kapatacağım? Öyle bir şey ki menüye basmama izin vermiyor. Nasıl yapacağız? Kısayol yok mu? Ve ya device manager tarzı bir şey hocam?

Linux Mint XFCE'yi USB'ye yükledim, çalıştırdım. Dokunmatik ekran aktif oldu. Ben bunu nasıl kapatacağım? Öyle bir şey ki menüye basmama izin vermiyor. Nasıl yapacağız? Kısayol yok mu? Ve ya device manager tarzı bir şey hocam?
Linux hakkında hiç fikrim yok hocam maalesef yardımcı olamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı