''Yüklü ses çıkış aygıtı yok'' hatası

Sürücü bulucu kullandığın için temiz kurulum yapman gerek.
Dediğim gibi değerli dosyalar var ama sorunun nasıl olduğunu söyleyeyim, format ya da temiz kurulum yapmadan çözmek istiyorum, şöyle oldu, ben hitmanpro adlı virüs tarama yazılımı ile tarama yapıyordum, bir ayar varmış bende onu işaretledim, bilgisayarı her başlattığımızda tarama yapıyordu, tarama yapılmadan durdurdum galiba, bilgisayar açıldı ve bu sorunu yaşadım .

Galiba yarı yolda taramayı kestim ondan dolayı.

Birde kayıt defterini sıfırlamak ya da temizlemek istiyorum, çünkü sorun kayıt defterinden kaynaklanıyor gibime geliyor. Çünkü resimde kod 19 kayıt defteri hatası yazıyordu.

Sadece yükseltme sürücüleri temizlemeyecek, yani eğer uyumluluk sorunu yaşıyorsan düzelir. Eğer farklı kayıt defteri sorunu yaşıyorsan düzelmeyebilir ve temiz kurulum yapman gerekir. Yine dene işe yaramazsa format atarsın. Yada önce realtek eski sürümü dene denemediysen.

W11i USBye kurup denedim, ram kullanımı daha fazlaydı ve arka planda daha çok hareketlilik vardı. Şuan kullandığım W10 hizmetlerin ve uygulamaların %70i kapalı haline göre çok kötüydü ama benzerini W11de de yapmak mümkün ne kadar iyi olur bilemiyorum ama. W11 renk profili yüklenmeme bugı bendede oldu direk fişini çektim, hiç uğraşmadım Shutup10++ ile falan. Yani renk profili bile yüklenmiyorsa ne yapim ben öyle windowsu, microsoftun bir iyi bir kötü windows çıkarma huyu hiç değişmeyecek galiba..
O zaman hiç gerek yok daha fazla performans kullanıyorsa çünkü zaten pc'de çok ram yok.

Sorun düzelmezse hiç uğraşmadan tamirciye vereceğim.

Dediğim gibi değerli dosyalar var ama sorunun nasıl olduğunu söyleyeyim, format ya da temiz kurulum yapmadan çözmek istiyorum, şöyle oldu, ben hitmanpro adlı virüs tarama yazılımı ile tarama yapıyordum, bir ayar varmış bende onu işaretledim, bilgisayarı her başlattığımızda tarama yapıyordu, tarama yapılmadan durdurdum galiba, bilgisayar açıldı ve bu sorunu yaşadım .

Galiba yarı yolda taramayı kestim ondan dolayı.

Birde kayıt defterini sıfırlamak ya da temizlemek istiyorum, çünkü sorun kayıt defterinden kaynaklanıyor gibime geliyor. Çünkü resimde kod 19 kayıt defteri hatası yazıyordu.

O zaman hiç gerek yok daha fazla performans kullanıyorsa çünkü zaten pc'de çok ram yok.

Sorun düzelmezse hiç uğraşmadan tamirciye vereceğim.
Kayıt defterinden bazı yöntemler ile çözülebilir ama ufakta olsa risk var. Benim önerim belli :)

Kayıt defterinden bazı yöntemler ile çözülebilir ama ufakta olsa risk var. Benim önerim belli :)
Neyse hocam en iyisi bilgisayarcı gibi görünüyor.

Hocam bir konuda görmüştüm, bios ayarlarını varsayılan yap sorun çözülür yazıyordu, herhangi bir bilginiz varmı?

Çözüldü : Kaspersky kurarken sürücü hatası verdi, yeniden başlatmamı istedi, yeniden başlattım düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı