Bir başkası sanal Papara karta para atabilir mi?

Hulitok

Decapat
Daha fazla  
Sanal kartıma para atılabilir mi? Başka kişiler tarafından? Başka kişiler derken, papara kullanıcılarından bahsettim.

Son düzenleme:
Saçmalıyorsunuz hocam şu an.:D

Bunların hepsi Papara da var zaten.

Ben Papara'yi kotulemiyorum sadece guvenlik açısından söylüyorum Papara'yi pek kullanmadim ama kampanyaları biliyorum onlarin aynısı Tosla'da var bir de Tosla kartin ustunde numara ay yil CVV yazmıyor uygulamasinda goruyorsun dijital kart guvenlik için boyle yaptılar.

Ben Papara'yi kötülemiyorum sadece güvenlik açısından söylüyorum Papara'yi pek kullanmadım ama kampanyaları biliyorum onların aynısı Tosla'da var bir de Tosla kartın üstünde numara ay yıl CVV yazmıyor uygulamasında görüyorsun dijital kart güvenlik için böyle yaptılar.

Hocam Papara sivillerin yaptığı açık kodlu bir şey değil ki anlaşması falan var okuyun gözünüzü seveyim yaptığınız sadece fanboyluk oluyor. Tosla kullanabilirsiz yazıp geçmeliydiniz. Papara, güvenlik açısından problem yaşatacak bir seçim değil.

Ek olarak katılmadığınız mesajlara "hahaha" atmanız iğneleyici.

Hocam Papara sivillerin yaptığı açık kodlu bir şey değil ki anlaşması falan var okuyun gözünüzü seveyim yaptığınız sadece fanboyluk oluyor. Tosla kullanabilirsiz yazıp geçmeliydiniz. Papara, güvenlik açısından problem yaşatacak bir seçim değil.

Ek olarak katılmadığınız mesajlara "hahaha" atmanız iğneleyici.

Kardeşim sen beni anlamıyorsun bende seni ben Papara'ya guvensiz demiyorum guvenlidir ama ben tercih etmiyorum ben tercihim soyledim sadace.

Akbank gibi büyük bankanın arkasında durması...
Yanılmıyor isem Türkiye'de şu ana kadar ki en uzun çöküntü Akbank'a ait :) Yani, büyüklük pek bir anlam ifade etmiyor gibi.

1648334604892.png

Merkez Bankası senin için gayet büyük mü?

Ha, ayrıca;
1648334673446.png

Yeni konular

Geri
Yukarı