Bir bayan bir erkekte ne arar ?

Ne yazdınız be. Helal olsun yani sizden iyi yazar olur.

Hocam kısaca bir bayan bir erkekten hoşlanırsa bu söylediğin hiç bir şeye gerek kalmaz. Gerisi fasa fiso önemli olan seni beğenip hoşlanmasıdır

Ne yazdınız be. Helal olsun yani sizden iyi yazar olur.

Aslında süper tespitler değil. Herkesin gördüğü ama çoğu kişinin görmezden geldiği ve çok büyük sıkıntılara yol açan şeyler. Zaten insanlığın sorunu burada, sorunları görememek ya da çözümün ne olduğunu bilmemek değil.

Konudaki mesajların çoğuna katılıyorum. En azından sorunları gören ve gerçekleri sansürlemeden anlatan insanlar var.

Düzgün insan olmak, artık kadınların yanında eziklik olarak lanse ediliyor...

Düzgün insan olmak, artık kadınların yanında eziklik olarak lanse ediliyor...

Sadece kadınların değil, insanların çoğu dürüstlük=korkaklık olarak bakıyor. Halbuki hayattaki en tehlikeli şey dürüst bir insan olmak. Dinin etkisi giderek azalıyor, çoğunlukta olanlar müslümanlar değil sözde müslümanlar. İslam'ın kolay emirleri yerine getiriliyor, işe gelmeyenler ise görmezden geliniyor. Haftada bir cumaya gitmek kolay ama cumadan çıkıp dükkanda hilesiz hurdasız para kazanmak zor olanı.

Aynen.. Neyse boşver. Herkes hesabını Allah ' a verecek. Bizi ilgilendirmez. Bizim de çok hatamız var...

Bankadan çıkıp cumaya gitmek gibi. Ancak şu bir gerçek hocam, kadının doğası eve aha musait, mesela çocuğu ele alalım, bebek gece uyurken ağlamaya başlasa erkek duymaz bile ama kadın 2 oda ilerideki bebeği gece uyurken "ıh" dese uykusu bölünür. Erkek bebek sesinden rahatsız olur susturmak ister, anne neden ağladığını neye ihtiyacı olduğunu bilir. Bunlarda fıtrattan kaynaklanan şeyler.

Kadının bebeğine bakıcı tutup çalışmasna bu yüzden karşıyım. Bence kadının yeri evdir, ama burada eve tıkılmakdan bahsetmiyorum, evde olmasından bahsediyormu.

Devir artık çok kötü. Şahsen ben de karşıyım kadının çalışmasına...

Benim üzüldüğüm tek konu şuan serseri erkeklerle takılan bir kızla ilerde evlenirsem ne olacak ? Tanımıyorum da nasıl olsa geçmişini de bilmiyorum kim bilir neler yaptı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…