Bir bilgisayara 3 farklı internet bağlayıp her uygulamaya ayrı ağ bağlantısı verilebilir mi?

ersincaki

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarımda 3 farklı internet, 3 farklı modemden, 3 farklı servis olarak bağlı durumda (super box, TTNET, TurkNet) ve aktif. Örneğin Chrome web tarayıcı TTNET ile bağlanabilse, oynadığım FPS oyunu TurkNet ile bağlanabilse, Spotify ise Superbox ile bağlanabilse... Böyle bir şey mümkün mü? Yani amacım şu; istediğim uygulama veya oyuna istediğim internet sağlayıcısının verilerini aktarabilsem? Bu sayede YouTube'a upload yaparken, aynı zamanda diğer sağlayıcıyla oyun oynayabilsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki internet için rehber var fakat 3 olur mu denemek lazım.

İki internet için rehber var fakat 3 olur mu denemek lazım.
Yanlış anlamışsın. Ben zaten 3 interneti bir bilgisayarda kullanabiliyorum. Yapmak istediğim Chrome Tarayıcısı TTNet kullanırken oyunlarda TurkNet kullanabilirmiyim? Bunu soruyorum.

Bu durumu ben de merak ediyorum, benimki biraz daha farklı belki ama 2 interneti tek modem/routerda kullanan biri olarak, acaba televizyona Superonline fiberi verip bilgisayarıma TT HiperNet VDSL interneti nasıl adayabilirim bu ASUS DSL AX82u modem üzerinden diye aklımda deli sorular.

Ve ayrıca bilgisayarda Internet Download Manager ile sol fiber ile istediğim siteden indirme yaparken, acaba TT HiperNet ile de YouTube'dan 4K video izleyebilmeyi nasıl sağlarım? Bu konuda biraz benzer sorunlarımız en azından.

Konuyu takipteyim bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı