Bir bilgisayarda 2 farklı ağ kullanma

Typer31

Hectopat
Arkadaşlar ben iki tane ağa bağlanacağım birincisi Wi-Fi ikincisi LAN Kablolu ile oyun oynayacağım Wi-Fi ile yayın yapacağım böyle bir şey mümkün mü? Çünkü internetim berbat 0,6 ile online oyun yayını yapamıyorum.

Bir süre önce bende bunu denemiştim. Ama tek alabildiğim cevap "wifi üzerinden download ı kendi pcniz için kapatırsanız belki olur" gibi muallak bir cevaptı.

Connectify isimli program ile wi-fi ve ethernet ile 2 farklı ağa bağlanarak, bilgisayardaki hangi programın hangi interneti kullanacağını ayarlayabilirsin. 2013 senesinde kullanmıştım çok işime yarıyordu. Geliştirildi mi, yeni sürüm var mı bilmiyorum. İnternetten araştırabilirsin.

Ürünler hakkında bilgim yok fakat biraz araştırdım. Kullanıcı yorumlarını referans alarak konuşuyorum. Bahsettiğiniz fiyata sizi memnun edecek bir ürün yok. 100 lira üzerine çıkarak bir PCI-E Wi-Fi kartı almanız daha sağlıklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı