Bir bilgisayardan USB'ye Windows 10 atınca o bilgisayardaki Windows 10 etkinliğini yitirir mi?

Meraklı1kişi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski bir laptopa (Windows 10'a sahip ) USB takıp Windows 10 yükleyip USB'ye atmayı düşünürüyorum. Oradaki Windows 10 etkinliğini yitirir mi? Çünkü laptop benim değil bir şey olsun istemiyorum. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Buradaki yönlendirmeleri takip edin yeter. Siz direk USB flash belleğe atacaksınız zaten onunda bilgilendirmesi bulunmakta.

Arkadaşlar eski bir laptopa (Windows 10'a sahip ) USB takıp Windows 10 yükleyip USB'ye atmayı düşünürüyorum. Oradaki Windows 10 etkinliğini yitirir mi? Çünkü laptop benim değil bir şey olsun istemiyorum. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Çok devrik yazmışsınız ama anladığım kadarıyla başka bir bilgisayarda Windows 10 Kurulum USB'si hazırlayacaksınız. Eğer doğru anladıysam hayır bir zararı olmaz.

Evet amacım o , ama laptoptaki win 10un etkinliğini yitirmesinden tereddüt etmiştim
Tereddüt etenize gerek yok bir sorun olmaz. Eğer ilk kez kurulum USB si hazırlayacaksanız şu rehbere göz atabilirsiniz: (Tabi UEFI kuracaksanız)

Yeni konular

Geri
Yukarı