Bir çocuk amcasının mafya olduğunu iddia edip beni DM'den tehdit etti

İşte nereye şikayet edeyim.

Şikayet etmeyin hocam uğraşmaz kimse onla. İllede bir şeyler yapmak istiyorsanız korkutmayı falan deneyebilirsiniz. Mesela biraz araştırısanız ailesinden birisinin bir iletişim adresini bulup korkutabilirsiniz ama bence değmez yani diğer arkadaşların söylediği birkaç esprili kelimeyi söyleyip engelleyebilirsiniz.

Arkadaşlar, tek yapmanız gereken r/kopyamakarna gibi yerlerden bir flood bulup, Azerice'ye çevirip adama bunu atıp engellemek, yahu ciddiye bile almayın. Dalga geçin gidin yahu.

Normal tartışıyorduk, o messi oos diyor ben değil diyordum hakaret falan etti yorum bölümünde ben şey dedim yaptığın siber suç dedim sonra DM'den benim "İzmir"de mafya amcam falan var dedi(tabii ben İzmir'de yaşadığımı söyledim ama adres vermedim zaten yan hesap, futbol hesabım),tabii sonra sildi, ismini falan söyledi hemen sildi ben tabii screenshot aldım ama o anda soyadını sildi adamın. Ne yapayım sulh yaptık ama ben yaptığının bir karşılığı olmalı diyorum.

Benim amcam mafya olacak utancımdan sokağa çıkamaz , akrabalıktan reddederdim .

Çünkü Mafya demek kendine devlet demektir , yani vatansız milletsiz .

Bizde özendirilmesinin nedeni ise ; Vatan millet şeref haysiyet onur gibi ifadelerin kavramların karıştırılarak , çok daha kolay ve sorunsuz insanlara kötülük yapılmasını sağlamaktır .

Özellikle toplu alanlarda bunu o kadar rahat görürsünüz ki ! Örneğin askerlikte .

Vatan millet insanlık haysiyet gibi değerlerden gram nasibini almamış olanlar , Askeriyede bir bakarsın hepsi vatan kahramanı , en iyi asker en mükemmel olmuşlardır .

Halbuki gördüğün göreceğin en korkak adamlardır , Çavuştum askerdeyken , doğuda yapıyorduk vatani görevi .. Hava şartları kötüleşti mahsur kaldık . Yanımdaki vatan millet narası atan çocuk ona buna eziyet eden , hatta işkence eden çocuklar yanı başımda titriyor ağlıyor komutanı arayacağım aldırsın beni buradan diye ağlıyordu .

Ayrıca bildiğin mafya olup , içeriye uyuşturucu da sokuyorlardı , olmadık pisliği yapıyorlardı .
Komutanlarsa ... FOX TV deki falan o dizidekilerdeki gibi gösterildiği gibi değil bildiğin .. bunların korumacılığını yapıyorlardı .

Sonradan öğrendim şu acı gerçeği :

Vatan millet şeref namus değerlerimiz laflarını ağzına alanlar , her ne kadar Ülkece takdir görse hep saygı sevgi görse de ? aslında bunlar vatan millet düşmanları , şeref yoksunları , ırz düşmanları .

Ama her zaman tabi bunlar ; Güzel ülkemin güzel insanlarınca göklere çıkarılır pohpohlanır ve saygı sevgi görür .

Normal tartışıyorduk, o messi oos diyor ben değil diyordum hakaret falan etti yorum bölümünde ben şey dedim yaptığın siber suç dedim sonra DM'den benim "İzmir"de mafya amcam falan var dedi(tabii ben İzmir'de yaşadığımı söyledim ama adres vermedim zaten yan hesap, futbol hesabım),tabii sonra sildi, ismini falan söyledi hemen sildi ben tabii screenshot aldım ama o anda soyadını sildi adamın. Ne yapayım sulh yaptık ama ben yaptığının bir karşılığı olmalı diyorum.
Sulh nedir ya doğrusu barıştır o sözcüğün.

Geri
Yukarı