Reddit'te adamın biri avukat olduğunu iddia etti

• Konuyu başlatan Xecu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 2B
Reddit'te anlamadığım bir küfür furyası var. Belki avukat belki blöf yapıyor ama sana tavsiyem tanımadığın insanlara küfretme. Milletvekili çocuğu da çıkabilir savcı da mahalledeki bakkal da. Uğraşmak isteyen uğraşır. Bence blöf yapan biri yine de millete küfretmeyin bomboş sebeplerle anne babanız üzülür.

Aynen öyle bende kapattım bunun yüzünden.

Reddit bilgi vermiyor diye biliyorum.
veriyor

Bana kalırsa, avukat bir insan reddit'de dolaşma ihtimali çok zor. Üstelik her önüne gelene dava açacak gibi de işsiz birisi olmaması gerek. Adamın çok yüksek ihtimalle daha önemli işleri vardır. Yani merak etme, avukatsa seninle uğraşması çok zor, ya da adam çok yüksek bi ihtimalle avukat değildir. Çünki avukatlar genelde bu kadar işsiz olamaz.
Ülkemizde avukatların asgari ücretten bile düşük ücretle çalıştırıldığı ve son dönemde çok fazla avukat mezunu olduğunu düşünürsek bu kadar işsiz olabilir. Ayrıca dava ücreti alacağı tazminattan çok daha düşük olur. Keza bu ücreti de küfür eden taraf ödüyor olabilir orasını tam bilmiyorum. Bunu yatırım olarak bile düşünebilirsiniz aslında :D . Son olarak mühendis olarak Reddit'teyim ayrıca abim de doktor olarak Reddit'te. Bir avukat neden Reddit'te dolaşmasın ki? İnsanlar doktor bile olsalar illaki boş zamanları olur. Yoksa insanlar nasıl kafa dağıtıp rahatlayacak.

Ülkemizde avukatların asgari ücretten bile düşük ücretle çalıştırıldığı ve son dönemde çok fazla avukat mezunu olduğunu düşünürsek bu kadar işsiz olabilir. Ayrıca dava ücreti alacağı tazminattan çok daha düşük olur. Keza bu ücreti de küfür eden taraf ödüyor olabilir orasını tam bilmiyorum. Bunu yatırım olarak bile düşünebilirsiniz aslında :D. Son olarak mühendis olarak Reddit'teyim ayrıca abim de doktor olarak Reddit'te. Bir avukat neden Reddit'te dolaşmasın ki? İnsanlar doktor bile olsalar illaki boş zamanları olur. Yoksa insanlar nasıl kafa dağıtıp rahatlayacak.

Doğru 😀. Adam gerçekten avukatsa minimum 10 bin kazandı bile havadan.

Sabit intetnet ailenizden birinin üstüne ise onla davacı olacaklar haberiniz olsun.

Geri
Yukarı