Bir daha Alex745alejandro gibi bir adam gelmeyecek

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana binbaşı komutan soruyor ileride ne yapmak istiyorsun diye, bir şeyler saçmaladım yalan söylemek için. Almanya'ya gidicem diyemedim.

Ali abi arabasını umursamaz. 760Li gibi bir arabayı al kullan der, 3'ün 5'in lafını yapmaz. Yarın öleceğim diye parayı harcar aklı geride kalmaz. Çok güzel müzik zevki vardır. F1 müzikleri de açar arabesk de. Zamanında Afrika'da su kuyusu açtırmıştır. Bütün YouTuber'lar para için kanalının videolarını gizler siler ama Ali abi telif yemediği sürece her şeyini açık bırakırdı.

Abim 2014'de üniversiteye başladığında bulmuştu Ali abiyi. 4 sene sonra melek oldu ikimiz de çok üzüldük. Abim okulda Serdar'ın hikayesini görünce anlamış öldüğünü. Hesap çalındı sanmış önce. 2018'den beri ikimiz de hep arada açar izleriz. Belki o açmıyor veya nadir açıyor bilmiyorum. Ama ben döngüdeyim, hep izlerim genelde.

Arkada bu videolar ve takipçileri kaldık. Tek diyeceğim sigara içmeyin. Belki vardır şu forumda 1-2 mesajlaşmamız ama benim hatırım olmasa bile sevdikleriniz için bırakın. Hiç kimseniz yoksa iş yerinde sabah nasılsın diyen adam için bırakın. Giden geri gelmiyor çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı