Bir daha ekran kartı alsanız AMD ekran kartı mı NVIDIA mı alırdınız?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6650 XT 8Gb Gaming Nitro OC+ // i5 11400F (Stok fan) // Msı B560M Pro-E // Kıoxıa Excerıa G2 (1TB) // GF SERIES GF600 // Msı Vampiric 100R // Lenovo D24-20 // SteelSeries Prime // Xrades 80x30 MaousePad // Windows 11 Pro
Not: Kategori yanlış değil sadece eğlenmek ekran kartları hakkında eğlenceli tartışmalar yapmak ve fikirlerini öğrenmek için konu açtım.

Bir daha ekran kartı alsam kesinlikle şunu alırım veya kesinlikle bunu alırım dediğiniz hangisidir? NVIDIA AMD'den bahsediyorum.

Ve neden alıp neden almadığınızı öğrenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA. Kısıtlı bütçem olduğu için hep AMD'ye yöneldim. NVIDIA tercih etme nedenim ise:

1. Stabil ve çok daha sorunsuz sürücüler.
  2. 4000 serisinin Watt tüketimi başına performansı gayet iyi.
  3. DLSS teknolojisi, Frame Generation teknolojisi.
  4. Ray Tracing teknolojisi.
  5. Oyun dışı işlerde çok daha başarılı olması.
  6. İkinci el piyasası AMD'ye göre daha yüksek.
''Yeni AMD ekran kartlarında sürücü sorunu yok!'' diyecek arkadaşlar varsa herkes sorun yaşamayabilir, ben sorun yaşıyorum. Sürekli FPS drop sorunu yaşatıyor. SnowRunner yeni sürücüde oynanmayacak kadar kötü drop yiyordu. Eski sürücüde azaldı.

Son düzenleme:
NVIDIA.

Kısıtlı bütçem olduğu için hep AMD'ye yöneldim.

Bende nereyse kısıtlı bir bütçe yoktu gençlik hevesiyle AMD aldım ama bunu almayıp 4000 serisi bir kart alabiliyordum.

Not: Kategori yanlış değil sadece eğlenmek ekran kartları hakkında eğlenceli tartışmalar yapmak ve fikirlerini öğrenmek için konu açtım.

Bir daha ekran kartı alsam kesinlikle şunu alırım veya kesinlikle bunu alırım dediğiniz hangisidir? NVIDIA AMD'den bahsediyorum.

Ve neden alıp neden almadığınızı öğrenebilir miyim?

NVIDIA alırdım çünkü çılgın dehşet bir grafikli oyunları sevsemde hikaye oyunları çok beni sarmadığından çok vakit geçirmiyorum dolayısıyla dehşet de bir performanslı kart aramıyorum en rahat kullanım sunanı arıyorum, oda malumunuz NVIDIA.

Geri
Yukarı