Bir de ne gördüm!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kaç isteyeyim şimdi? :)

Dosya Ekleri

• 56DA9225-CCF7-4618-A1ED-C5193B0D8296.jpeg
    56DA9225-CCF7-4618-A1ED-C5193B0D8296.jpeg
    198,2 KB · Görüntüleme: 54
Mizah ve eğlence kategorisi cidden çok fazla amacı dışında kullanılmaya başlanıldı.

Adam 250₺'ye millat önce kalma ekran kartı yokmuş ancak burada komik olan kısmı bir türlü anlayamadım.

Neye gülmemiz gerek bir türlü anlayamıyorum. Neden kategorinin boşa kullanıldığını da anlamıyorum. Konu dışı ile birleşse de bari orada bir işe yarar şu kategori.

Not: Aşırı komikmiş bir daha yapma gülmekten ölürüz falan aman ha.
Her şeye mesaj göndermek zorunda değilsiniz, komik değilse cevap verme geç, çok rahatsız olduysan konuyu oluşturan kişiyi karalisteye ekle. Böyle açılan konulara her seferinde en az 1 kişi şunları yazıyor.

Bilader forumun seviyesi daha ne kadar düşebilir diye düşünürken her gün bir yenisi ekleniyor. 2018 tarihinden sonra yöneticilerinde katkısıyla forum maşallah mizah şöleni. Adam bir kişinin sattığı ekran kartını ekran görüntüsü alıp komik diye internette bir sosyal platforma atıyor. Şölen şölen. O kadar çok güldüm ki bahçeye ektiler. Allahım şöyle bir çocuğum olduğunu düşünüyorum da allah korusun ya, bütün gün evirir çevirir döverim allah sana beyin verdi sen ne için kullanıyorsun diye. Allahım yarabbim ben bu tip insanlarla neden aynı toplumda yaşamak zorundayım ya. Bunu satan 12-13 yaşında çocuk belki daha küçük girin bir bakın letgo profil resmine çocuğun. O çocuk bu fotoyu burada görse üzülse hesabını kim verecek? Dalga geçen diğer 10 yaşındaki çocuk mu? Bu gönderiyi onaylayan yönetici neyin kafasına onaylıyor acaba çok merak ediyorum. Gece gece sinirimi bozdu :D

Bu kadarı da pes doğrusu. AGP slotlu milattan kalma bir karta 250 TL nedir?

Bu kadarı da pes doğrusu. Agp slotlu milattan kalma bir karta 250 TL nedir?

Hocam böyle bir fotoğrafı nereye atabilirim. Konu olarak, bir dahakine oraya atayım.

Yanlış yere atmış olabilirim.

İnsanlar çok gergin.
Birader forumun seviyesi daha ne kadar düşebilir diye düşünürken her gün bir yenisi ekleniyor. 2018 tarihinden sonra yöneticilerinde katkısıyla forum maşallah mizah şöleni. Adam bir kişinin sattığı ekran kartını ekran görüntüsü alıp komik diye internette bir sosyal platforma atıyor. Şölen şölen. O kadar çok güldüm ki bahçeye ektiler. Allah'ım şöyle bir çocuğum olduğunu düşünüyorum da Allah korusun ya, bütün gün evirir çevirir döverim Allah sana beyin verdi sen ne için kullanıyorsun diye. Allah'ım yarabbim ben bu tip insanlarla neden aynı toplumda yaşamak zorundayım ya.

Neden bu kadar kastın. Anneme sövcek misin?

Geforce MX 400 herhalde.

16 yaşındayım fotoğrafın altında yanlış yere açmış olabilirim yazıyor ne yaptığımın farkındayım ama bu kadar aşalancağımı düşünmemiştim Technopat forumunda herkes birbirine saygılı diye düşünüyordum ama bu fikrimin değişmesine sebep oldunuz keşke elim kırılsaydıda bu konuyu açmasaydım sizin gibi bir abimden böyle kötü linç yemeseydim tekrar özür diliyorum.

16 yaşındayım fotoğrafın altında yanlış yere açmış olabilirim yazıyor ne yaptığımın farkındayım ama bu kadar aşalancağımı düşünmemiştim Technopat forumunda herkes birbirine saygılı diye düşünüyordum ama bu fikrimin değişmesine sebep oldunuz keşke elim kırılsaydıda bu konuyu açmasaydım sizin gibi bir abimden böyle kötü linç yemeseydim tekrar özür diliyorum.
Özür dilemene gerek yok, arkadaş seninle uğraşacağına öncelikle onlarca yazım hatasını düzeltsin.
Önce eleştirmeye kendinden başlaman gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı