Bir din oluşturmak veya yaymak suç mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen bunu hoşgörü diye paylaşıyorsun ve dayatma olmadığı mı düşünüyorsun? Yazık kafana!
Gerçi ben sana sabaha kadar da kanıt gösteririm ama anlamak için beyin gerek. Boşa zahmete girmeyeyim, böyle devam 👍

15 yaş laf dayatmaların böylesi ciddi bir konu için fazla itici geliyor insana. Neyse ben müslümanlığımı yapıp sizin gibilerede saygılı olacağım. Sonuçta bir Müslüman'ın her türlü inanca saygısı vardır değil mi?

Madem düşünceme inanmıyorsun. Bana birisinin birisinden daha iyi Müslüman olma şartlarını söyler misin? Yok yalan söylememek vs. diyorsan doğru ancak bunu dışardan birisi bilemez. O kişinin yanında 7/24 durmuyor ki adamın birisinden daha iyi Müslüman olup olmadığına karar verebilsin.

Söyleyemezsen de öyle boş konuşma. Haddini bil. Milletle dalga geçme.

Soruma cevap vermedin. Bana kriterlerini söyler misin? Safsata yapma adam gibi argümanla gel. Soruma soruyla değil cevapla gel.

Soruma cevap vermedin. Bana kriterlerini söyler misin? Safsata yapma adam gibi argümanla gel. Soruma soruyla değil cevapla gel.

Al şehadet getirmek, namaz, orucunda olmak, zekat vermek ve hac oldu mu baska istegin çay kahve bisküvi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı