Bir dizi veya film esnasında oynatıcı kontrolleri ekranda kalıyor

Arda Korludağ

Hectopat
Yer
Andromeda
Diziyi, boş sahnelerde ileri sarmak istediğimde çift tıklıyorum fakat olmuyor. Ekrana bir kez dokunup oynatıcı kontrollerini açıyorum sonrasında (10sn) simgesine basıp ileri sarıyorum fakat sonrasında tekrar dokunduğumda oynatıcı kontrolleri ekrandan gitmiyor, kendi kendine gitmesini bekliyorum bu sırada da ekranı hafif karartıyor. Bu çok sinir bozucu bir şey. Netflix kendi sitesinde bu sorun için bir çözüm sunmuş fakat sadece Windows için. ( Bir dizi veya film esnasında oynatıcı kontrolleri titriyor veya ekranda kalıyor. )çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum. Oynatıcı kontrolleri deyince anlamayan arkadaşlar için fotoğrafı bıraktım. Cihazım Note 8 Pro. Annemin telefonunda denediğim de onda böyle bir sorun yoktu. (Cihazı yeniden başlatma, verileri temizleme, güncelleme, silip tekrar yükleme, APK yükleme, interneti sıfırlama, mobil veri kullanma, özel DNS kapatma) hepsini denedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220130_160203.jpg
    IMG_20220130_160203.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm bulabildin mi bende de aynı sorun mevcut.
Çözüm bulabildiniz mi aynı sorunu yaşıyorum.
Hala bir çözüm bulamadım böyle kullanmak zorunda kaldım, Netflix canlı destek ile görüştüm o da 1 saat boyunca sorular sordu(rootlu mu?) vs. ardından sorunu videoya almamı istediler. Beni yarın arayacaklarını söylediler ama hiç aramadılar. Cihazın Note 8 Pro mu?
Çözüm bulabildin mi bende de aynı sorun mevcut.
Çözüm bulabildiniz mi aynı sorunu yaşıyorum.
Kardeşim çözümü yabancı kaynaklarda buldum, erişilebilirlik kısmından indirilen hizmetlere gir ve ne kadar açık şey varsa kapat.

Son düzenleme:
Hala bir çözüm bulamadım böyle kullanmak zorunda kaldım, Netflix canlı destek ile görüştüm o da 1 saat boyunca sorular sordu(rootlu mu?) vs. ardından sorunu videoya almamı istediler. Beni yarın arayacaklarını söylediler ama hiç aramadılar. Cihazın Note 8 Pro mu?

Kardeşim çözümü yabancı kaynaklarda buldum, erişilebilirlik kısmından indirilen hizmetlere gir ve ne kadar açık şey varsa kapat.
müşteri hizmetleriyle aynı görüşmeyi gerçekleştirdim sonuç yok bende de
verdiğin yöntemi deneyeceğim

Telefonum Samsung A6+ erişilebilirlik ayarlarını kontrol ettim halihazırda zaten her şey kapalıymış. Sonuç sorun devam ediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı