Bir Diziyi Defalarca İzlemek

ben Braking Bad'i ilk izleyişimde bile ilk sezon ve son sezon haricinde sıkılıyor, yan sekmede geziyordum. Nasıl iki kere izlediniz :D
Breaking Bad bittiğinde 1 ay kendime gelememiştim. Sonra TWD, Lost, GoT vb. izledim ama yine BB'in yerini tutmadı. Ben de tekrar baştan sonra izledim. Diziyi bitirdikten sonra ilk sezonlara bakınca bi değişik hissediyorsunuz. Bilmiyorum her yıl en az 1 defa BB'i bitiriyorum.

Breaking Bad bittiğinde 1 ay kendime gelememiştim. Sonra TWD, Lost, GoT vb. izledim ama yine BB'in yerini tutmadı. Ben de tekrar baştan sonra izledim. Diziyi bitirdikten sonra ilk sezonlara bakınca bi değişik hissediyorsunuz. Bilmiyorum her yıl en az 1 defa BB'i bitiriyorum.

Aynısını Prison Break'te yaşamıştım :D İzlemediyseniz tavsiye ederim.

The Flash, Arrow dizilerini ve birkaç filmi defalarca izlediğim oldu. Buna hastalık demek yanlış olur, insanda bıraktığı etkiyi tekrar yaşamak ve hissettirdiği özlemi gidermek için tekrar tekrar izliyoruzdur. (y)

Bende her yıl Haziran ayında tekrar başlıyorum Breaking Bad'e :D Better Call Saul son sezon çıkınca Better Call Saul - Breaking Bad- El Camino izlemeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı