Çözüldü Bir dosya indirilmeden virüs testi yapılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

maleniaa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben Dark Souls 3 için yama arıyordum ve bir tane sitede buldum. Diğer yerlerde hiç bulamadım ama emin olamadım. İndirmeden virüs testi yapabilir miyim? Deneyebilecek arkadaşlar varsa bağlantı aşağıda. Şimdiden teşekkürler.

Kod:
https://warezcidayi.com/dark-souls-3-the-fire-fades-editio

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Ben Dark Souls 3 için yama arıyordum ve bir tane sitede buldum. Diğer yerlerde hiç bulamadım ama emin olamadım. İndirmeden virüs testi yapabilir miyim? Deneyebilecek arkadaşlar varsa bağlantı aşağıda. Şimdiden teşekkürler.

Kod:
https://warezcidayi.com/dark-souls-3-the-fire-fades-editio
VirusTotal'den taratın.
text/html; charset = utf-8
Content type.
Yani burada HTML uzantılı web sayfasını taradı VirusTotal o yüzden indirmeniz gerekebilir başka alternatif bir varsa da bilgim yok.
VirusTotal site linkini yapıştırsanda bir bir şey yaramaz çünkü siteyi tarıyor.

Evet teşekkürler bilgi için, daha sonradan belirtmiştim :)

Linki buraya yapıştırarak daha önce indirip taratanlar var ise buradan görebilirsiniz yoksa maalesef indirip VirtualBox gibi sanal makinede açmanızı öneririm indirince VirtualBox'a upload ederek tarayabilirsiniz RAR'dan çıkarmanız gerekebilir RAR'da iken virüs Total taramayabiliyor.

Virtualboxa nasıl upload edeceğim ayrıntılı anlatabilir misiniz?
Arkadaşlar Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım bir şey çıkmadı ama VirusTotal'da çıktı bende sildim acaba bir şey olmuş mudur? Şimdi Kaspersky, Malwarebytes ve Nortan360 ile tam tarama yapacağım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım bir şey çıkmadı ama VirusTotal'da çıktı bende sildim acaba bir şey olmuş mudur? Şimdi Kaspersky, Malwarebytes ve Bit Defender ile tam tarama yapacağım.
Siteye sürükle bırak. Önce hash kontrolü yapıyor. Eğer aynı hash'e ait bir tarama kaydı varsa upload beklemeden sonucu görüyosun. Yoksa birkaç dakika boyunca yüklemeyi beklemen gerekiyor.

Kapsersky, Malwarebytes ve Nortanla tarattım hiç bir şey çıkmadı herhalde bir şey olmamıştı bu arada konuya cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Çözüm olarak ilk yazanı seçeceğim diğer arkadaşlar kusura bakmasın.

Kapsersky, Malwarebytes ve Nortanla tarattım hiç bir şey çıkmadı herhalde bir şey olmamıştı bu arada konuya cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Çözüm olarak ilk yazanı seçeceğim diğer arkadaşlar kusura bakmasın.
Çözüm olarak seçtiğin için teşekkür ederim. VirusTotal'de tarattığında tehdit belirttiyse hiç dokunma dosyaya.

Arkadaşlar Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım bir şey çıkmadı ama VirusTotal'da çıktı bende sildim acaba bir şey olmuş mudur? Şimdi Kaspersky, Malwarebytes ve nortan360 ile tam tarama yapacağım.

Kaspersky taradı ise tamam VirusTotal'e dosyayı sürükleyip bırakırsanız ama RAR da olmaması gerek indirince taratabilirsiniz ayrıca.

Geri
Yukarı