Bir e-mail üzerine açılan tüm hesapları görüntülemek

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, sık kullandığım bir e-mail adresini bırakarak yeni açmış olduğum e-posta hesabımı kullanmaya başlayacağım ama önceki e-postam ile açmış olduğum tüm üyelikleri yeni e-postama geçirmek istiyorum. Şu an aktif olarak kullanmadığım ama daha sonra ihtiyaç duyabileceğim servisler olabilir ve şu an aklıma gelmese de bunları bir bir belirlemek istiyorum ki eski hesabımla bir bağlantım kalmasın.
Acaba böyle bir şey mümkün mü? Bir e-posta hesabı kullanılarak üye olunmuş tüm servisler görüntülenebilir mi?

Sadece postanızın servisler ya da üyelikler vs gibi adlandırdığı bir kısım var ise oradan görebilirsiniz yoksa siz bilmek durumundasınız. Mesela Gmail uyarı verir şu oyun bağlandı şu ayarlardan kaldırabilirsiniz gibi benzetmeyle örnek olsun diye. İşte servis ve üyelik bağlantı kısmı var ise belki.

Artı -1 Eksi
Böyle bir şeyin mümkün olma olasılığı dahi ürkütücü derecede tehlikeli. Cracking forumlarında sayamayacağımız kadar e-posta bilgisi mevcut, hangi sitelere bu e-postalarla üye olunduğunu bulabilseler çok büyük tehlike arz ederdi.

Artı -1 Eksi
Böyle bir şeyin mümkün olma olasılığı dahi ürkütücü derecede tehlikeli. Cracking forumlarında sayamayacağımız kadar e-posta bilgisi mevcut, hangi sitelere bu e-postalarla üye olunduğunu bulabilseler çok büyük tehlike arz ederdi.
Tabii ki bu büyük bir zaaf haline gelebilirdi, eğer e-postaya erişme yetkisi olan olmayan herkes bu bilgiye erişebilseydi. Gerçi sadece hesap sahibi bile görüyor olsa bu bir hesabın kırılma işlemi diğer tüm hesapları tehlikeye atabilirdi.
Benim merak ettiğim ise acaba bilindik bir yolla (örneğin @hotmail kullanıyor isem Microsoft'un sağladığı bir yolla) bu mail hesabının kullanılmış olduğu mecraları görme imkanım var mı? Şimdiye kadar hiç böyle bir bilgiye denk gelmemekle beraber akıl akıldan üstündür diyerek buraya yazdım. Belki de bilen vardır :).

Artı -1 Eksi
Google şifreler ne güne duruyor.Tabii şifrelerinizi kaydediyorsanız.
Bir göz atmakta fayda var haklısınız, daha genel bir yöntem var mı diye düşünüyorum. Malum, sadece telefonumdan giriş yaptığım üyelikler de var ve bunlar Chrome'dan bağlantısız.

Yeni konular

Geri
Yukarı