Bir ekranda iki kişilik yarış oyunu önerisi

fehmih

Hectopat
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
512 nvm m2 ssd
Ekran kartı
NVIDIA RTX 2060
Anakart
X570UD
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor
Kızımla yarış oyunu oynamak istiyorum. Blur malum, multiplayer özelliği var, birden fazla kişi ile aynı bilgisayarda oynayabiliyorsunuz. Blur gibi başka oyun var mıdır? Forza Öotorsports 7 artık satılmıyor. Malum şekilde indirdiğimde de oyun yüklenmiyor. Bu iki oyun dışında önerilerinizi bekliyorum.

öncelikle merhaba
sorunuzu gordum yazmadan edemedim.bende evlat sahıbıyım ve bilgisayarda evladımla oyun oynuyorum.tek ekranda ıkı kısılık oyunlara split screen ismi veriliyor.legal olarak cok fazla secenek var. buraya uye olarak dovus yada yarıs oyunlarını aratabılırsınız.fiyatı yuksek olanları takıba alın ındırımıe gırınce maıl atıyor.telefonunuzada steam guard yukleyın kı hesabınız calınmasın.bazı arama orneklerı verıcem oradan bakabılırsınız
yarış oyunları dövüş oyunları sisteminiz baya iyi cogu oyunu acabılır.özellikle oynadıgım oyunları yazayım.
mortal kombat serisi
ınjustıce serisi
street fighter serisi
bunlar dovus kategorısınde yarıs olarak track manıa turboyu sıddetle tavsıye ederım.
sonic serisinede bakabılırsınız umarım faydalı olmustur.ıyı eglenceler.

Dosya Ekleri

• steam.JPG
    steam.JPG
    58,6 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
öncelikle merhaba
sorunuzu gordum yazmadan edemedim.bende evlat sahıbıyım ve bilgisayarda evladımla oyun oynuyorum.tek ekranda ıkı kısılık oyunlara split screen ismi veriliyor.legal olarak cok fazla secenek var. buraya uye olarak dovus yada yarıs oyunlarını aratabılırsınız.fiyatı yuksek olanları takıba alın ındırımıe gırınce maıl atıyor.telefonunuzada steam guard yukleyın kı hesabınız calınmasın.bazı arama orneklerı verıcem oradan bakabılırsınız
yarış oyunları dövüş oyunları sisteminiz baya iyi cogu oyunu acabılır.özellikle oynadıgım oyunları yazayım.
mortal kombat serisi
ınjustıce serisi
street fighter serisi
bunlar dovus kategorısınde yarıs olarak track manıa turboyu sıddetle tavsıye ederım.
sonic serisinede bakabılırsınız umarım faydalı olmustur.ıyı eglenceler.
çok makbule geçti teşekkür ederim.

Geri
Yukarı