Bir erkek odası nasıl güzel yapılır?

Sadelik iyidir bence. Gereksiz ıvır zıvırı kaldırıp odadaki boşluklara minimalist tablolar asabilirsiniz. Güzel bir LED aydınlatma da hoş durabilir.

Hazır ol uzun liste geliyor...

Bunun mavisi gece güzel olur fakat beyazı hem gündüz hem gece güzel olur. Kırmızı ise dümdüz Gaming room kurulacaksa hoş görünür.

Şu tarzda bir neon duvar saati:

iu

Klasik Gaming ile modern tarzı karma yapılacaksa şöyle bir set olabilir sadece çalışma masası da satılıyor bu arada:
Şu tarzda Bluetooth bağlantılı bir LED şerit odada nereye koyacağına göre uzunluğunu seçin:
Odanın çalışma masasına gelecek duvara şöyle bir duvar kâğıdı olabilir:

iu

Veya böyle 3D kabartmalı:
Neye ilgin varsa ona göre bir tablo olabilir örnek olarak:

iu

Ve güzel bir bilgisayarın varsa referans monitörü yok ise ses sistemi döşenebilir odana akustik katmak için.

@shockwaveee

Gözümün önünde şerit LED'e zam geldi hocam :D 94 liraydı 130lira oldu...

Gözümün önünde şerit LED'e zam geldi hocam :D 94 liraydı 130lira oldu...

Zamanında AliExpress'ten 4-5 tane bedavaya almıştım ya :D

Hem de biri yanlış hatırlamıyorsam Bluetooth bağlantılıydı. Odamı görseniz disko gibi hiçbir fark yok. Bir eksiğim var, o da çok güzel bir ses sistemi keşke o da olsa 😋

Zamanında AliExpress'ten 4-5 tane bedavaya almıştım ya :D

Hem de biri yanlış hatırlamıyorsam Bluetooth bağlantılıydı. Odamı görseniz disko gibi hiçbir fark yok. Bir eksiğim var, o da çok güzel bir ses sistemi keşke o da olsa 😋

Benim de aklımda LED şerit döşemek var odaya da bakalım, yaz tatili bir gelsin hele :)

Geri
Yukarı