Oda için 3000 TL aksesuar önerisi

Bütçe
3000

shollessu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Taşınacağız ve 17 yıllık hayatımda ilk defa odam olacak. Şimdiden kendime odam için minimal, oyunculara göre, ışıklı/ışıksız, ferah aksesuar ve mobilya arıyorum. Kullandığınız veya önerdiğiniz aksesuarlar, mobilyalar var mı? Birkaç poster, lambader, bitki, duvar halısı ve şerit LED ekledim sepete. Bütçem 3000TL.

Hocam şöyle kendi köşemi atayım. İlginizi çeken bir şey varsa sorabilirsiniz. Ek olarak minimalist şu tarz ürünler de alabilirsiniz.
20220803_205459.jpg

Merhaba.
Taşınacağız ve 17 yıllık hayatımda ilk defa odam olacak. Şimdiden kendime odam için minimal, oyunculara göre, ışıklı/ışıksız, ferah aksesuar ve mobilya arıyorum. Kullandığınız veya önerdiğiniz aksesuarlar, mobilyalar var mı? Birkaç poster, lambader, bitki, duvar halısı ve şerit LED ekledim sepete. Bütçem 3000TL.
Biz de 3 aya taşınacağız. Benim de yakında kendime ait bir odam olacak. Güzel posterler bence odaya renk katabilir. Geri kalanları yazmışsınız zaten.

Merhaba.
Taşınacağız ve 17 yıllık hayatımda ilk defa odam olacak. Şimdiden kendime odam için minimal, oyunculara göre, ışıklı/ışıksız, ferah aksesuar ve mobilya arıyorum. Kullandığınız veya önerdiğiniz aksesuarlar, mobilyalar var mı? Birkaç poster, lambader, bitki, duvar halısı ve şerit LED ekledim sepete. Bütçem 3000

Aklıma vivense geldi. Önerdiğimden değil sadece göz at belki hoşuna giden bir şeyler olur.

Merhaba.
Duvara şöyle bir şey asılabilir,
Yabancılarda çokça görüyorum. Veya sevdiğiniz oyun posterlerini asabilirsiniz, Level Dergi'den alabilirsiniz. İnternette satılıyor olması lazım.

Hocam öncelikle hayırlı olsun, umarım bol bol keyifli vaktiniz olur. Ben odanın çok fazla doldurulmaması taraftarıyım şahsen. Birkaç bir şey alsanız yeter. Fazlası zamanla insanı sıkıyor. Ben masanın hafif yanına cam kenarına doğru şu ürünü kullanıyorum. Cafcaflı renkleri değil de gün ışığı - beyaz arası bir renkte kullanınca çok hoş oluyor.

Hocam burada dikkatinizi çeken bir şey varsa link falan atarım ya da tavsiyelerde bulunabilirim. Tamamen F/P tercih ediyorum.

2023-02-28 22.46.23.jpg

p-2023-02-28 21.47.39.jpg

p-2023-02-28 22.25.20.jpg

Bir de burada bulunmayan şu iki ürün çok güzel oluyor setup için:

Hocam şöyle kendi köşemi atayım. İlginizi çeken bir şey varsa sorabilirsiniz. Ek olarak minimalist şu tarz ürünler de alabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1704244
Eğer monitörün arkasındaki ışık gözüne çok vurmuyorsa çok güzel setup olmuş. ELine sağlık.

Hocam burada dikkatinizi çeken bir şey varsa link falan atarım ya da tavsiyelerde bulunabilirim. Tamamen F/P tercih ediyorum.

Eki Görüntüle 1704255

Eki Görüntüle 1704256

Eki Görüntüle 1704257

Bir de burada bulunmayan şu iki ürün çok güzel oluyor setup için:

Eğer monitörün arkasındaki ışık gözüne çok vurmuyorsa çok güzel setup olmuş. ELine sağlık.
Işığını kontrolcüden dengeliyorum hocam teşekkür ederim de sizin sitem ne öyle? Asıl sizin elinize emeğinize sağlık.

Geri
Yukarı