Bir Eve Akrep Nereden Girer?

B0BiaSS

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar bu akşam odamda bilgisayar oynarken yerde bir karaltı gözüme ilişti. Bir akrepti! Hemen kapıyı aradık. Akrebe vura vura öldürdü ve dışarı attı. Evimiz çok ağaçlık bir yerde ve üçüncü katta. Akrep dışarıdan girmiş olabilir mi? Sizce nereden girmiş olabilir? Yarın evi ilaçlatacağız.

Bu arada DOK serisinin üçüncü bölümü bu olay yüzünden yarına sarktı. Şimdiden özür dilerim.

Akrep elbette ki dışarıdan girmiş olabilir :) Amacım troll yapmak değil ama komik geldi bana :D Başka nereden gelme ihtimalini düşündünüz :D

Evde balkon yada dış kapı açıksa çok rahat girer bizim yazlıkta tüm kapılar açık sineklik olmasına rağmen siz farketmeden çiyan akrep ne varsa giriyor.

Dostum ağactan atlamiş olabilir eğer yaninida yuksek agaclar var ise ya da disaridan gelirken fark etmeden pantolonunuza yapisip gelmis olabilir daha lavabo ve wc delikleri ve en onemlisi biri size troll yapiyor olabilir ki bu isler şakaya gelmez :D yapmasin her kimse.

Sanmiyorum sürü halinde değilde tek tabanca takılırlar. :D

Doğru o zaman rüzgarla sallanan ağaç yapraklarinda düşmüş olabilir ama en mantiklisi parka oturmaya filan gidip eve dönen varsa evinizde muhtemelen onunla gelmiştir.

Parkta oturan falan yoktu da eve o gün misafir geldi. Bilgisayar çantasıyla. Acaba çantanın boyun kayışı yerde sürünürken ona mı yapışıp da geldi? Sizce olabilir mi?

Olabilir ama bu lavabo ve wc ye dikkat edin eve getirilen meyve ve sebzelerden bile olabilir olabikrileri bir yana birakip ihtimali yuksek yollari kapatmak. Evi ilaclayin olmasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı